17-19 вересня у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею проходить фотовиставка «Мандруючи країнами Європи» до днів європейської спадщини.
Дні європейської спадщини (ДЄС) – спільна ініціатива Ради Європи та Європейської Комісії. У вихідні дні вересня різними країнами Європи проводяться культурні заходи, з метою підвищення обізнаності про спадщину як матеріальну, так і нематеріальну, а головною метою будь-якого музею є збереження історичної спадщини людства.
Відвідувачі музею зможуть побачити археологічні матеріали з фондів музею, серед яких мініатюрні вироби трипільської культури та скіфського часу. Особливістю виставки стало використання фотоінсталяції із зображень країн, міст Європи та із культурною і архітектурною спадщиною півдня України.
![](https://picua.org/images/2020/09/18/e835110fda2b81fcf6b8dc5cb6e71dc4.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/09/18/0b2602aea2cddd3e573a151113052d94.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/09/18/0a94b422560f0aa523f04c8c058446d4.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/09/18/39c4f7bb1d73b2f9420f2123d6b3051d.jpg)