![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/23/news/box3/c2b21b73b6ff5934293883792447fe16.png)
Юридична підтримка ветеранам
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Res --> 1
З 01 грудня 2023 розпочалася інформаційна кампанія «Трудовий договір: твій пасок безпеки у світі праці!», спрямовану на вирішення проблеми незадекларованої праці в умовах воєнного стану.
В рамках інформаційної кампанії 15.12.2023 управлінням соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради організована робота комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у Южноукраїнській міській територіальній громаді, відбулося відвідування суб’єктів господарської діяльності у галузі торгівлі.
Відвідано 9 суб’єктів господарської діяльності, із них: 3 фізичних особи-підприємця - працюють самостійно без найманих працівників, у 5-ти фізичних осіб -підприємців – 10 найманих працівників, які оформлені належним чином, у 2-х підприємців – 3 неоформлених працівника.
Робота проведена спільно з головним державним інспектором відділу з питань праці управління інспекційної діяльності у Миколаївській області Певденного міжрегіонального управління Держпраці - Валентиною Драчук.
Ця кампанія спрямована на роботодавців, які здійснюють господарську діяльність, проте уникають офіційного укладення трудових договорів з найманими працівниками.
Закликаємо роботодавців дотримуватися законодавства про працю і укладати трудові договори з найманими працівниками. Такий підхід сприятиме створенню справедливих і безпечних умов праці для всіх та укріпленню економіки нашої країни.
Рейди-обстеження комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з метою недопущення використання найманої праці без укладання трудових договорів належним до законодавства чином на території Южноукраїнської міської територіальної громади будуть здійснюватися на постійній основі.
Соціальні гарантії та пільги для ветеранів Соціальні гарантії та пільги для сімей загибли...
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....