18 травня, в Міжнародний день музеїв, у виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею відбулося відкриття експозиції «Картини – поезія, що бачать», на якій були представлені роботи южноукраїнських майстринь Регіни Овчаренко та Людмили Гамоцької.
Ось вже 21 рік, Регіна Георгіївна створює картини за дуже складною технікою: виготовлення елементів картини із плівки яєчної шкаралупи, стриження синтетичної нитки в пух. При виготовленні картин майстриня використовує природні та штучні матеріали, напівдорогоцінні камені.
Талант та досвід Людмили Валентинівни, що передався від її матері, яка професійно викладала вишивку в навчальному закладі Полтавської області, примножений великою працею, втілився у дивовижні вишиті картини та рушники.
Привітати з професійним святом та ознайомитись із картинами Регіни Овчаренко та Людмили Гамоцької прийшли представники Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил організації ветеранів України на чолі з головою Громенко Вячеславом Сидоровичем, представники громадської організації «Бугогардова Січ» Українського козацтва на чолі з Черненко Маргаритою Миколаївною, учні професійного ліцею.
Під час відкриття експозиції звучали музичні композиції у виконанні вихованців Южноукраїнської дитячої школи мистецтв: Єлизавети Момотової, Катерини Гришко, Анжеліни Лопарьової, Варвари Маланюк, Поліни Марченко та ансамблю скрипалів, які завершили свято.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/f7290b0ea6fbdc5835b544bb843208c4.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/2072d9b3bc7ed275345a4787ebec7d73.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/601ddb37a04c4a5ee1f5791a7aa1982e.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/644a2cf52c89e0707fc2d09c953e9af7.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/54ea30871fb730bd31c351714837b8c3.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/bc39b8bc5f8a2e1db97ad4eb1be06d3f.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/dbca4685159244a71e60e5f5da90ded7.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/c1ede66a83b181ccbdf732a3a7aeaf61.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/e218291661ff6dc18e72ccba7cb9f042.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/54157102c5463d9e871711043fde791f.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/59f3e106ee40b6c0a77aa7a75ea6ed58.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/da4063772ee0548d94a40a5c219718e5.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/bcef5fe6424f866326700e45277fc376.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/1b5ea4b27c12ac02251bbe059fa7b77f.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/5/20/content/2449e788ce640f40f26aa9581175ba39.jpeg)