15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав.
Війна, що забрала тисячі життів та покалічила долі українських юнаків.
У виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею з 14 по 18 лютого було презентовано тематичну експозицію «Афганська війна: як це було» до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
До експозиції ввійшли фотографії та особисті речі учасників війни, матеріали з особистих архівів учасників бойових дій, художні та публіцистичні твори про афганську війну та матеріали з науково-допоміжного фонду музею.
Вшанувати пам’ять загиблих та ознайомитись з експозицією прийшли міський голова, представники міської ради, члени Южноукраїнської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на чолі з Володимиром Венгером.
Неможливо викреслити з пам’яті воїнів, ні тих, хто загинув, ні тих, хто пройшов через пекло афганської війни і для кого вона триває й досі. Пам'ять про ці події завжди залишиться в пам'яті українського народу та буде прикладом для молодого покоління.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2022/2/15/content/a676a0563e1db568f4ca075d69f7b370.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2022/2/15/content/ef2bcc9ae4d496e59d95ddf4d91271ec.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2022/2/15/content/365a8ad1c194818b2d6459be5ea1d7fc.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2022/2/15/content/0deb635c81716e64378f3b91eb0139a8.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2022/2/15/content/cab5ecff20e13dfc579a79fd168fc6ce.jpeg)