19 серпня в Южноукраїнському міському історичному музеї за підтримки Южноукраїнської міської організації Товариства Червоного Хреста України відбувся майстер-клас з виготовлення квітки - символу до 30-ї річниці Незалежності України. У заході взяли участь співробітники музею, представники козацької організації, волонтери та вихованці центру дитячої та юнацької творчості, гуртку «Іграшка - сувенір».
Квітка – образ, що розкриває ідею держави. Вона росте та квітне, поєднуючи у собі розмаїття символів. Квітка є одним з найдавніших символів в орнаментально-знаковій культурі України. Її походження прослідковується ще з епохи енеоліту, а різні інтерпретації цього зображення зустрічаються в місцевих орнаментах по всій Україні. Квітка є центральним елементом Петриківського розпису. Крім того, кожна область України матиме свою унікальну квітку-логотип з графічними елементами та кольоровою гамою прапорів цього регіону.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/20/content/5205cbb7efd1483c0cb720dce3824b5c.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/20/content/4434f657a6965d90a81de71ea9c4f723.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/20/content/c1f8f12915c78ba170ff7f17b084cb3a.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/20/content/a949ffdb9a0be125331af9ab714cd703.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/20/content/d6399637259057ff5011714892678ce6.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/20/content/774442b5a55e1deabee7e5c03b9ffc22.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/8/20/content/ddeea73fd3941df6a95cb96e26ded304.jpeg)