15 лютого в Україні вшановують учасників бойових дій на території інших держав.
32 роки тому закінчилась десятилітня війна у Афганістані.
Війна, що забрала тисячі життів та покалічила долі українських юнаків.
У виставковій залі Южноукраїнського міського історичного музею з 15 по 20 лютого було презентовано тематичну експозицію до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.
До експозиції ввійшли фотографії та особисті речі учасників війни, матеріали з науково-допоміжного фонду музею, друковані матеріали Южноукраїнської міської бібліотеки для дітей.
Вшанувати пам’ять загиблих та ознайомитись з експозицією прийшли представники Южноукраїнської міської спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) на чолі з Володимиром Венгером.
Також, працівниками музею був створений відеоматеріал, в якому відображено події вищевказаної експозиції.
Воїни-інтернаціоналісти є яскравим прикладом для наслідування молодому поколінню, взірцем служіння народу та державі.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/2/22/content/214aca5a5768a88d7ce44c7297dbdd77.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/2/22/content/346c1759a12295c10d4e5ed7dca9da5d.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/2/22/content/f7fa0625252c7d26b499bc935fc316e3.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/2/22/content/05f7a20a169de79ac94b0e0e87e830e5.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/2/22/content/c7d4c168f58f1d9d4447786121ca40c7.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/2/22/content/9cc7baee2d0268016caf97457ec3b65d.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/2/22/content/5645d71c0923b7011ad0807f4c5b9421.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/2/22/content/750d6f9b63bb3d96d532a0be66230417.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/2/22/content/17827a5ff04da19c4e1315308b2f889f.jpeg)