Для кожного в світі народу історія його рідної землі – священна, пам’ять предківської звитяги – нетлінна. І тому можна вважати, що покликанням музею є збереження предметів матеріальної і духовної культури як минулого нашого краю, так і його сьогодення. Задля цієї мети, з нагоди сімнадцятої річниці, в музеї було започатковано акцію «Подаруй музею експонат».
Дякуємо всім хто відгукнувся. Кожний подарований вами предмет займе гідне місце в музейній експозиції і матиме свою історичну цінність та унікальність не тільки сьогодні, а й для майбутніх поколінь.
Южноукраїнський міський історичний музей працює в звичному режимі, вівторок-субота з 9-00 до 18-00 години, перерва на обід з 13-00 до 14-00, вихідний-неділя.
Пропонуємо всім відзначити Міжнародний день музеїв разом з нами і поповнити музей новими цікавими експонатами.
Наша адреса: м. Южноукраїнськ вул. Набережна Енергетиків 12-а, тел. для довідок: 5-63-71, ел. адреса: ugnoykrainsk.historiamuzeum@gmail.com.
![](https://picua.org/images/2020/05/15/329b59a9fdf5429ae25d33bef342e151.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/05/15/4788c00afca88f0539d85f8bfcc60fa5.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/05/15/5d503f4749ff74cb3596d0f8d4f2a6ad.jpg)
![](https://picua.org/images/2020/05/15/b0099cef44e9a99e524f7a9cf6a3ff4c.jpg)