![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Міський конкурс "Людина року 2012"
м. Южноукраїнськ
Оголошується висунення кандидатів на здобуття почесного звання "Людина року»
Розпорядженням міського голови від 09.02.2012 року №43-р затверджено Положення щорічного міського конкурсу «Людина року». Конкурс провадиться в таких номінаціях:
1.Кращий медичний працівник - працівникам галузі охорони здоров'я за вагомий особистий внесок у вирішення проблем охорони здоров'я громадян, медичної реабілітації осіб, які потребують лікування, у розвиток соціально-трудових відносин, за високі досягнення у праці;
2.Найвища спортивна майстерність - фахівцям і організаторам фізкультурно-спортивного руху, видатним тренерам, викладачам фізкультурно-оздоровчих та спортивних навчальних закладів та іншим працівникам фізичної культури і спорту, спортсменам за досягнення високих результатів у спортивних змаганнях, вагомі заслуги у підготовці спортивних кадрів;
3.Творча гордість Южноукраїнська - діячам культури та майстрам народної творчості, які створили видатні твори в галузі вишивки, килимарства, ткацтва, кераміки, скла, різьблення, моделювання, декоративного розпису, живопису; працівникам закладів культури за особливі досягнення у розвитку галузі; діячам образотворчого і монументального мистецтва за створення видатних творів у галузі живопису, скульптури, графіки, декоративного і прикладного мистецтва, що дістали високу оцінку громадськості; під час відбору враховується суспільне визнання в Миколаївській області та за її межами;
4.Найактивніший благодійник року – небайдужим до чужих проблем особам, за активну участь у громадському житті міста, суспільно-важливих ініціативах, за надання благодійної допомоги;
5.Найактивніший громадський діяч - представникам громадських організацій та відомим громадським діячам міста;
6.Справжній герой Южноукраїнська – особам, що виявили зразок мужності і героїзму у захисті морально-етичних цінностей, забезпечення безпеки життя і здоров*я людей;
7.Кращий працівник сфери обслуговування – особам, які мають високий професійний рівень, за введення та використання прогресивних форм і методів обслуговування споживачів, культуру спілкування зі споживачами.
Заявки на участь у конкурсі подаються на розгляд конкурсної комісії до 10 квітня. До 25 квітня комісія розглядає пропозиції щодо претендентів, визначає переможців і оголошує їх на офіційній церемонії нагородження в травні під час святкових заходів до Дня міста.
Додаткову інформацію щодо конкурсу можна отримати за телефоном 2-11-25, 2-00-02.
Конкурсна комісія
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...