![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
З метою протидії проявам ксенофобії, расової та етнічної дискримінації в Миколаївській області на 2012 рік у загальноосвітніх навчальних закладах відбулися класні години, батьківські збори, книжкові виставки на відповідну тематику; бесіди на уроках етики, російської, української, зарубіжної літератури, географії та історії; психологами та соціальними педагогами проводиться індивідуальна робота з дітьми; учні взяли участь у конкурсі презентацій «Фестиваль країн світу».
У гімназії №1 відбулися бесіди «Значущість прав людини, загальнолюдських цінностей, взаєморозуміння та взаємодії між народами», «Україна захищає Євро-2012 від расизму», «круглий стіл» «Світ без насильства», п'ятихвилинні повідомлення на уроках історії та права «Як закони врегульовують міжнаціональні відносини в державі» та «Конвенція ООН про права дитини»; організовано вивчення історії, звичаїв, культури, традицій різних народів на уроках німецької, англійської, французької та російської мови; виступи соціально-психологічної служби на засіданні загально гімназійного батьківського комітету «Реальність підліткового віку», інформаційні повідомлення для класних керівників та батьків «Насильство в сім'ї є серйозним порушенням прав людини».
У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 організовано проведення бесід з відповідної тематики на батьківських зборах; на засіданнях методичних комісій класних керівників розглянуто питання про міжетнічні відносини, історію та культуру національних меншин, виховання толерантного світогляду у учнів та їх батьків.
У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №3 відбулися класні години та батьківські збори на тему «Національне розмаїття Миколаївщини», екскурсії до музеїв, виставок, спрямованих на формування поваги до культури, звичаїв і традицій представників різних національностей.
У загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 організовано роботу факультативу "Польська мова", «Англійська мова», вивчення предмету "Історія культури Миколаївщини", учні взяли участь у проекті «Наша багатонаціональна школа»; проведено «круглий стіл» „Розмаїття народів Миколаївщини”.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...