![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Відділ статистики у місті Южноукраїнську інформує, що у січні 2012 року в пошуках роботи до державної служби зайнятості звернулись 166 не зайнятих трудовою діяльністю осіб, що на 5,7% менше ніж у відповідному місяці 2011 року. Із зареєстрованих впродовж місяця незайнятих громадян, 72,3% отримали статус безробітних.
На обліку в державній службі зайнятості на 1 лютого 2012 року перебувало 729 не зайнятих трудовою діяльністю громадян, що на 19,3% менше порівняно з відповідною датою 2011 року. Із числа незайнятих громадян 64,1% складали жінки, 49,2% – молодь у віці до 35 років, 27,6% – особи, що потребують особливого соціального захисту.
Офіційний статус безробітних на 1 лютого 2012 року мали 690 осіб (на 1 лютого 2011 року – 851 особа), з них 64,8% отримували допомогу по безробіттю. Із кожних 100 зареєстрованих безробітних, 52 особи раніше займала робітничі місця, 38 – посади службовців, 10 – не мали професії або займали місця, що не потребували спеціальної підготовки.
Рівень зареєстрованого безробіття на 1 лютого 2012 року становив 2,3% середньорічної кількості населення працездатного віку (з січня 2012 року у чисельності населення працездатного віку враховано жінок віком 55 років).
За повідомленнями підприємств, установ і організацій міста, кількість вільних робочих місць та вакантних посад порівняно з минулорічним показником скоротилась на 24 одиниці і на 1 лютого 2012 року становила 28 місць. Навантаження незайнятого населення на одну вільну вакантну посаду на 1 лютого 2012 року становило 26 осіб, що на 9 осіб більше ніж на відповідну дату 2011 року.
За сприяння державної служби зайнятості, у січні 2012 року було працевлаштовано 54 особи, що на 28,6% більше ніж у відповідному місяці минулого року. Рівень працевлаштування у січні 2012 року склав 6,3% та відносно січня 2011 року зріс на 2,1 відсотковий пункт.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...