Благодійний забіг GARD TRAIL у Південноукраїнську: єдність заради Перемоги
У суботу, 2 травня, відбувся благодійний забіг GARD TRAIL-2026. Масштабне дійство об'єднало спор...
Res --> 1
На виконання пункту 14.7 статті 14 Закону Країни «Про платіжні системи та переказ коштів в Україні» Кабінетом Міністрів України прийнято постанову від 20.09.2010 № 878 «Про здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) з використанням спеціальних платіжних засобів», якою визначаються умови переведення суб’єктів господарювання на обов’язкове приймання спеціальних платіжних засобів в оплату за продані товари (надані послуги), винятки щодо здіснення таких розрахунків окремими категоріями суб’єктів господарювання.
Згідно з постановою суб’єкти господарювання сфери торгівлі та послуг, які
відповідно до Закону використовують реєстратори розрахункових операцій та
здійснюють торгівлю на торгівельних об’єктах площею понад
Не обов’язково встановлювати такі термінали у закладах ресторанного господарства закрито типу, які обслуговують, зокрема, особливий склад Збройних Сил та інших військових формувань, студентів, учнів та викладачів вищих, професійно-технічних, загальноосвітніх навчальних закладів, працівників промислових підприємств.
Обов’язок суб’єктів господарювання: забезпечити можливість використання споживачами спеціальних платіжних засобів під час здійснення розрахунків за продані товари (надані послуги) передбачений і Порядком провадження торговельної діяльності та правилами торговельного обслуговування на ринку споживчих товарів, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 № 833.
Відповідальність за порушення правил торгівлі передбачена статтею 155
Кодексу України про адміністративні правопорушення, якою встановлено, що
порушення працівниками торгівлі, ресторанного господарства та сфери послуг
правил торгівлі тягне за собою накладення на порушника штрафу від одного до
десяти неоподаткованих мінімумів громадян. Аналогічні дії, вчинені особою, яку
протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення,
тягнуть за собою накладання штрафу від п’яти до двадцяти семи неоподаткованих
мінімумів доходів громадян.
Управління економічного розвитку Южноукраїнської міської ради

У суботу, 2 травня, відбувся благодійний забіг GARD TRAIL-2026. Масштабне дійство об'єднало спор...
Станом на 05 травня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіал...
Сьогодні минають другі роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, командира стрілецьк...
Схилімо голови у хвилині мовчання. Згадаймо всіх, хто віддав своє життя за нашу землю, за народ,...
Інспекція з благоустрою звертається з проханням до власників та користувачів земельних ділянок...
Нагадуємо, що відповідно до розпорядження міського голови від 09.04.2025 №87-р «Про запровадже...
Щороку 4 травня у світі відзначається Міжнародний день протидії булінгу, також відомий як День рожев...
У лабораторії водопостачання цеху водопровідно-каналізаційного господарства та теплових мереж (ЦВКГт...
Компенсація на непрофесійній основі є важливим інструментом підтримки сімей, які доглядають за своїм...
До Костянтинівської бібліотеки-філії завітали її постійні відвідувачі, щоб разом провести інформацій...