![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Шановні громадяни пільгової категорії !
01.02.2012р. перевізник ФОП Цимбал Ю.В. письмово відмовився укладати договір з управлінням праці та соціального захисту населення міської ради щодо здійснення безкоштовного перевезення пасажирів окремих категорій громадян, які мають право на пільги, та повідомив що перевезення тимчасово за маршрутами Южноукраїнськ - Іванівка-Семенівка”, „Южноукраїнськ - Агрономія, ”Южноукраїнськ – Новогригорівка”, ”Южноукраїнськ – Костянтинівка буде здійснюватися за кошти до повного погашення заборгованості.
Конкурс на визначення переможця за приміськими маршрутами проводить Миколаївська облдержадміністрація. Переможцем конкурсу за вищезазначеними маршрутами визначено ФОП Цимбал Ю.В. З даним перевізником Миколаївська облдержадміністрація уклала договір „Про організацію перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області замовником перевезень на яких є Миколаївська облдержадміністрація ”.
Відшкодування витрат за пільгове перевезення пасажирів окремих категорій громадян, які мають право на пільги здійснюється не за рахунок коштів міського бюджету, а за рахунок державної субвенції. Кошти державної субвенції надходять з затримкою в 1-2 місяці. За 2011 рік існує заборгованість держави перед даним перевізником.
17.01.2012р. на нараді з перевізниками з
питання пільгового перевезення у 2012 році було
вирішено укласти договори на 2012 рік.
У зв’язку з тим що перевізник не з’являвся для укладання договору, 25.01.2012р. листом замовленням з повідомленням були направлені договори поштою. Але перевізник продовжував ігнорувати управління. Повторно 31.01.2012р. був направлений лист перевізнику з проханням укладання договору щодо здійснення безкоштовного перевезення пасажирів окремих категорій громадян, які мають право на пільги.
Враховуючи відмову перевізника укладати договір та скарги громадян 01.02.2012р. управлінням праці та соціального захисту населення направлено лист до головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації та управління промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації щодо сприяння пільговому проїзду громадян на зазначених маршрутах”.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...