![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
23 січня 2012 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбулась прес - конференція міського голови Андрія Стуліна з представниками місцевих засобів масової інформації.
На зустрічі були присутні представники газети Южноукраїнської міської ради «Контакт», комунальної установи «Інформаційне агентство «Медіа-Простір» Южноукраїнської міської ради», а також відділу роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУ АЕС.
Насамперед, зустріч міського голови зі ЗМІ була ініційована задля доведення до громадського суспільства міста та підвищення рівня поінформованості населення розпочатих в країні економічних реформ та позиції Президента України щодо ведення конкретної роботи з передачі ширших функцій і повноважень регіонам.
Обговорювалось також питання, що стосуються реформування в галузі медицини, соціальній та економічній сфері тощо.
Окрім того, журналістами ЗМІ було задано ряд питань, що стосуються життєдіяльності міста та перспективи подальшого розвитку міста Южноукраїнськ.
Як зазначив Андрій Стулін, головним напрямком роботи міської влади є втілення в життя цілого ряду вагомих економічно - соціальних проектів, спрямованих на покращення якості життя мешканців міста.
Міський голова в ході прес-конференції озвучив пріоритети роботи міської виконавчої влади в поточному році. Серед них – розробити Стратегічний план розвитку міста Южноукраїнська до 2020 року та розпочати реалізацію передбачених зазначеним Планом заходів.
З інтерв’ю міського голови Андрія Стуліна для ЗМІ Ви зможете ознайомитись - 26 січня 2012 року в «Новинах Южноукраїнська» Інформаційного агентства «Медіа-Простір» Южноукраїнської міської ради» та 27 січня 2012 року в «Новинах ВП ЮУ АЕС» відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУ АЕС на телеканалі ДПТС «Квант» ПрАТ «Атомсервіс». В друкованих засобах масової інформації - 28 січня 2012 року на сторінках газети Южноукраїнської міської ради «Контакт», 01 лютого 2012 року на сторінках газети колективу ВП ЮУ АЕС «Енергетик» .
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...