![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Допомагати дітям, позбавленим батьківського тепла, стало для колективу ВП ЮУАЕС доброю традицією. Однією з таких ініціатив стало рішення комісії з добродійності Южно-Української атомної станції про придбання змінного взуття для вихованців міського Центру соціально-психологічної реабілітації «Соціальний готель» на загальну суму 2,5 тисячі гривень. Рішення прийняте в минулому році, а реалізовано буде в перші дні нового 2012 року.
Окрім цього, до Дня святого Миколая адміністрація і профспілковий комітет ВП ЮУАЕС порадували дітей Центру солодкими подарунками, а за ініціативи депутата Миколаївської обласної ради, генерального директора атомної станції Віссаріона Кіма 27 грудня діти змогли побувати на казковій виставі у Миколаївському художньому академічному російському драматичному театрі.
На новорічному ранку 28 грудня старші діти Центру соціально-психологічної реабілітації отримали в подарунок від депутата облради Віссаріона Кіма також мобільні телефони.
У дні новорічних та різдвяних свят в Палаці культури «Енергетик» ВП ЮУАЕС проходять розважальні програми для всіх маленьких жителів міста-супутника атомної станції. Не забули атомники і про дітей соціально-незахищеної категорії міста - для них влаштовано справжнє новорічне свято з призами, подарунками та солодким столом. Спонсорами виступили трудовий колектив і профспілковий комітет ВП «Южно-Українська АЕС».
«Соціальний готель» - не єдина дитяча установа, над якою шефствують працівники енергетичного комплексу. У передноворічні свята атомники відвідали вихованців Рацинської школи-інтернату з черговою добродійною допомогою. Упродовж тижня працівники АЕС збирали дитячий одяг, іграшки, книги, вносили добродійні внески. На ці кошти було придбано м'ячі, сітки для волейболу та настільного тенісу, ракетки, а також інвентар для занять у секціях і гуртках. До речі, шефи привезли не лише подарунки, а і розважальну програму. Концерт було організовано колективами інформаційно-культурного центру «Імпульс« ВП ЮУАЕС.
Атомники шефствують над дітьми Рацинського інтернату вже впродовж двох десятків років. За цей час було надано чимало добродійної допомоги. У 2011 році, наприклад, атомна станція виділила інтернату 250 тисяч гривень на реконструкцію системи подачі тепла до спального корпусу та їдальні. Вони будуть оснащені міні-котельними. Це дозволить не лише підвищити температуру в приміщеннях, а й заощадити кошти, які установа витрачає на опалення. Роботи з реконструкції планується розпочати навесні і завершити до нового навчального року.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...