![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Не встигли діти оговтатись від подарунків, солодощів та гостей, які завітали до нас на Свято Миколая, як вже на наступний день адміністрація ЮУ АЕС розпочали організацію до Нового року: поїздка до м. Миколаїва на виставу-казку Російського драматичного театру.
Поїздка відбулась відбулась в комфортабельному автобусі, виділили кошти на придбання змінного взуття для дітей. І справді неочікуваний подарунок зробив Кім Віссаріон Володимирович, депутат Миколаївської обласної ради, директор ЮУ АЕС – одинадцять мобільних телефонів для розмов з рідними, друзями. Світ новітніх технологій – мобільного зв’язку дійшов і до наших стін.
Щиро дякують діти за розуміння їх дитячих бажань
Новий рік стукає в двері, тому діти почали святкувати його ще в неділю, коли за участі Миколаївської дитячої обласної громадської організації «Ти - особливий» діти побували на виставі. Додому вони принесли кожен по подарунку. І діти дійсно відчули доброту і тепло сердець дорослих, турботу про них.
На свято Нового року до дітей завітали отець Олександр (настоятель Російської православної Церкви) і отець Ігор (настоятель греко-католицької церкви). З їх Божим словом, благословенням дітей прийшли в заклад солодощі, плазмовий телевізор, посуд для обіду і багато інших речей на радість дітям.
З подарунками на дитячий ранок прийшли Копищик Ігор Петрович з заступником (начальник МРЕО), Котовська Марина Сергіївна, Махова Ірина В'ячеславівна з колегами (міський форум).
З привітаннями завітали до нас співробітники Приватбанку, підприємці, які допомагають одягати дітей Лесів Валентина Василівна (магазин «Фортуна»), Назарова Валентина Миколаївна (магазин «Салон штор»).
Ці чуйні люди, які завжди приходять на допомогу. Завдяки їм діти отримують не тільки подарунки, але й святковий настрій та розуміння того, що про них дбають. І це відроджує в душі надію, прагнення до кращого життя.
Свято – в розпалі! Чарівна казка вистава завітала в гості! Дід Мороз зі Снігуронькою, Бабуся-Ягуся (вихователь Мякушка Людмила Всеволодівна) створюють атмосферу чудового настрою, веселощів і сміху.
Хоровод навколо ялинки зачарував всіх. Брати Меденюк Саша і Данило (4 і 5 років) так майстерно виконували танець, що гості були у захваті.
Під кінець з привітаннями і виступом колективу завітала молодіжна організація «Наш вибір - життя» (керівник – Ярмолюк В.І.).
Нехай здійсняться мрії і бажання наших дітей, чуйність, турбота, людяність і тепло зігріває їх серця. З Новим роком!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...