![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
14.12.2011р. о 10 годині ранку відбувся мітинг та покладання квітів на Меморіальному комплексі до пам’ятного знака Чорнобильська Мадонна з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
На заході були присутні міський голова Стулін А.М., керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ільясов О.Р., член виконкому міської ради Іовіца О.П., представник української православної церкви отець Віктор, делегація від управління праці та соціального захисту населення на чолі з начальником управління Гехад Е.Е., делегації від інших підприємств та організацій міста, ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, кореспонденти міської газети та телебачення, інші громадяни міста.
На мітингу виступили з промовами міський голова Стулін А.М., керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ільясов О.Р., член виконкому міської ради Іовіца О.П., вчитель історії міської гімназії Григоренко Г.Г., представник української православної церкви отець Віктор, голова Миколаївського обкому профспілки енергетики та електротехнічної промисловості Миронова В.А.
14.12.2011р. о 11.00 годині в приміщенні ЗОШ №3 відбувся концерт на честь ліквідаторів за участю учнів школи та урочисте вручення пам’ятних відзнак „ 25 років героїчного подвигу” та нагрудних відзнак „Мужність та героїзм” учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І категорії.
Міський голова Стулін А.М. виступив з промовою та нагородив пам’ятними відзнаками „ 25 років героїчного подвигу” та нагрудними відзнаками „Мужність та героїзм” учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1 категорії, а також виступили з промовами депутат міської ради, директор ЗОШ №3 Кокол О.М., керуючий справами виконавчого комітету міської ради Ільясов О.Р.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...