![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Протягом 10 місяців 2011 року спеціалістами «Служби соціально-профілактичної роботи» було проведено:
До Міжнародного дня боротьби з тютюнопалінням управлінням молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради оголошено конкурс плакатів соціальної реклами «Южноукраїнськ проти паління!», плакат переможець був розміщений на сіті-лайті по проспекту Леніна. На офіційному сайті міста Южноукраїнська на постійній основі розміщуються статті профілактичного змісту, так у ІІ кварталі 2011 року було розміщено статті – «Скажи наркотикам – НІ», «Не витрачай своє здоров’я на тютюн», в газеті «Контакт» розміщено статтю «Скажи наркотикам – НІ».
Спільно з громадськими організаціями
проведено благодійну акцію «Від серця до серця». На базі ЮЗШ № 4 з громадськими
організаціями за участю підлітків проведено ток - шоу «Що сьогодні цікавить
молодь?»;
16 травня 2011 року управлінням молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради підведено підсумки міського конкурсу робіт сімейної творчості «Моя талановита родина». Конкурс проводився за такими номінаціями:
Всі переможці отримали цінні подарунки, а інші учасники – заохочувальні призи.
Управління активно співпрацює з закладами міста щодо розповсюдження соціальної реклами, яку надає Миколаївський обласний ЦСССДМ, міжнародний благодійний фонд «Нове сторіччя» та власної соціальної реклами. З початку 2011 року 2609 шт. плакатів, листівок та буклетів розповсюджено в загальноосвітніх школах міста, Южноукраїнському машинобудівному ліцеї, підприємствах та організаціях міста.
Управлінням молоді, спорту та культури розроблено плакати з профілактики туберкульозу «Зупини туберкульоз» - 500 шт., 1000 листівок – про послуги служби соціально – профілактичної роботи, 1000 листівок антитютюнової реклами «Свобода закінчується там, де починається звичка палити». Також виготовлено 3 види плакатів на сіті-лайти – «Не дай СНІДу шанс», «Зупини туберкульоз», «Скажи наркотикам НІ», які розміщено по проспекту Леніна. В парковій зоні було розміщено інформаційний біл-борд «Захисти дитинство від негативного впливу».
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...