![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Протягом останніх років склалась неприпустима ситуація із збільшення великої кількості бродячих та безпритульних тварин на вулицях міста. Тварини потрапляють в різні непередбачувані ситуації: отримують травми у дорожньо - транспортних подіях, потрапляють в місця, з яких неможливо вибратись, хворіють інфекційними хворобами. Крім того мають місце випадки жорстокого поводження з тваринами.
Останнім часом збільшилась кількість мешканців міста потерпілих від укусів бродячих та безпритульних тварин. Причинами появи таких тварин на вулицях є: низький рівень культури населення у сфері поводження з домашніми тваринами; відсутність притулків для цієї категорії тварин.
З метою поліпшення санітарно - епізоотичної ситуації на території міста, зниження чисельності безпритульних та бродячих тварин, захисту тварин від жорстокого поводження з ними, захисту навколишньої природного середовища від негативних наслідків, які пов’язані з безконтрольним розмноженням бродячих та безпритульних тварин та виховання гуманного відношення до них мешканців міста, управління житлово – комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради пропонує небайдужих до цієї проблеми підприємствам, організаціям, установам незалежно від форм власності, громадським організаціям та громадянам міста прийняти участь у конкурсі по наданню своїх пропозицій щодо місця розташування притулку для бездомних та бродячих тварин та методів організації його роботи.
Зауваження та пропозиції від зацікавлених осіб необхідно надавати у письмовому вигляді за адресою: м. Южноукраїнськ, вул. Дружби народів, 23, кім. № 93 а, б; тел.: 5-56-37, факс: 2-10-57, а також на офіційний сайт міста Южноукраїнськ за адресою: www.yujnoukrainsk.mk.ua
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...