![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
24 листопада 2011 року відбулася 15 сесія міської ради шостого скликання. В роботі чергової сесії взяли учать 30 депутатів з 36 від загального складу ради.
До порядку денного включено 30 питань. Основним питанням стало внесення змін до бюджету міста Южноукраїнська на 2011 рік. Депутати заслухали інформацію начальника фінансового управління Южноукраїнської міської ради Копайгори Т. О. щодо необхідності виділення коштів на капітальний ремонт на мережах напірно-господарської каналізації.
Необхідно зазначити, що в серпні цього року на сесії міської ради було прийнято рішення про виділення 200 тисяч гривень на ремонт напірного колектору, але час вносить свої корективи, и у зв’язку з аварійною ситуацією на мережах напірно-господарської каналізації цієї осені, виникла необхідність збільшити цю суму.
Напірний колектор знаходиться в експлуатації з 1984 року и протягом всього часу капітальний ремонт жодного разу не виконувався; перша аварія відбулася у 2004 році, а згодом кількість поривів у рік лише збільшувалася. В цьому році працівники КП ТВКГ біля 7 разів усували пориви на застарілих трубах каналізації.
Депутатський корпус одноголосно прийняв рішення про спрямування 75 тисяч гривень на часткове вирішення проблеми та ухвалив звернення до вищих органів влади про виділення коштів для вирішення вищезазначеного питання.
Всього в 2011 році міською радою виділено 275 тисяч гривень на ремонт колектору при загальної потребі біля 10 мільйонів гривень.
Протягом пленарного засідання 15 сесії депутати також прийняли ряд питань у галузі регулювання земельних відносин, затвердили плани територій ринків, зняли з контролю виконані рішення міської ради, відреагували на протести прокуратури міста на деякі рішення міської ради, затвердили список народних засідателів Южноукраїнського міського суду, заслухали виконання програми енергозбереження в сфері житлово-комунального господарства нашого міста.
Висловлюємо подяку за надані фотоматеріали Юрію Афанасенку
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...