![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Минулого тижня в стінах Южноукраїнського суду народилась ухвала про призупинення рішень виконкому, що стосуються затвердження нових тарифів. Для позивачів це неабияка радість. Адже саме вони ініціюють відміну нових цін на комуналку. Чудово, ми теж всі раді. Але за якими розцінками сплачувати комунальні послуги, а може й зовсім не платити до остаточного рішення суду? Разом з цим питанням закінчується і радість. Ухвалу отримали, окремі особи, які її ініціювали, виросли у власних очах, а далі…
А далі ми нарешті зрозуміємо, як живе більшість українців. В разі, якщо на радостях споживачі припинять платити за комунальні послуги, то можливо вперше за історію існування міста побачать багато змін. Сміття, якщо й вивозитиметься, то однією черговою машиною, можливо раз на тиждень. Про роботу двірників, ліфтів та ще багато інших послуг можна забути. З водопостачанням простіше: якщо не прибиратимуть вулиці, то взимку сніг можна використовувати як воду, тому ми й не помітимо коли в крані вода зникне.
Ці зміни викликані тим, що комунальні підприємства, виконуючи ухвалу суду, в разі якщо найближчим часом не отримають роз’яснення, будуть змушені піти у відпустку всім колективом приблизно на місяць. Ніхто не хоче працювати безкоштовно, саме в такій ситуації зараз комунальники.
Наостанок хочеться додати. Шановні позивачі, низькій вам уклін за таку «турботу». Поклопотавши про забезпечення позову шляхом призупинення дії рішень виконкому ви про кого думали? Про своє «Я», або про нас, мешканців міста, які тепер житимуть в горах сміття і без елементарних благ цивілізації.
За інформацією газети Южноукраїнської міської ради «Контакт»
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...