![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
Інформаційно-видавничий центр «Діловий партнер» завдяки підтримці Президента України, Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, міністерств та відомств, Київської міської та облдержадміністрацій України, Торгово-промислової палати України, Національної академії наук України розпочинає міжнародну презентаційно-іміджеву програму «ВИЗНАННЯ РОКУ – 2012», у рамках якої побачить світ сьомий презентаційний альманах з компакт-диском «Діловий імідж України. Міжнародне партнерство та співробітництво».
Дана програма викликала зацікавленість у вітчизняних та зарубіжних ділових колах, чим приносить користь у залученні інвестиційних ресурсів, розширенні взаємовигідної співпраці між діловими колами України та інших держав.
У програмі можуть бути представлені регіони, міста та громади України, а кращі представники національного бізнесу, трудові колективи агропромислового, будівельного, паливно-енергетичного, промислового комплексу України, освітяни, науковці, митці культури і мистецтва, працівники охорони здоров’я, охорони навколишнього природного середовища, сфери послуг можуть повідати про свої професійні здобутки. Вперше в програмі висвітлюватиметься діяльність іноземних посольств та консульств в Україні та поза її межами.
Співорганізаторами програми є Міністерство закордонних справ України, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України, Торгово-промислова палата України, Асоціація міст України, Асоціація готельних об’єднань і готелів міст України, МГО «Міжнародний Комітет захисту прав людини».
- Інформаційними партнерами програми є більш як двадцять засобів масової інформації.
- Зважаючи на вагомість міжнародної презентаційно-іміджевої програми «ВИЗНАННЯ РОКУ – 2012», запрошуються бажаючі презентувати світовій спільноті свій науковий, культурний, виробничий, діловий, інвестиційний та туристичний потенціал, що покращить в цілому імідж міста Южноукраїнськ.
З більш детальною інформацією можна ознайомитись:
за телефонами +38 (044) 223-97-20, 223-97-60, 520-13-15, 520-17-13,
факсом + 38 (044) 520-17-13
E-mail: buspart@i.kiev.ua
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...