![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
19 жовтня 2011 року відбулося чергове засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення міста Южноукраїнська під головуванням заступника міського голови Ірени Шевчук.
Комітет розглянув питання про хід виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 10.09.2008 року № 839 «Про затвердження Положення про порядок організації та проведення оплачуваних громадських робіт» в місті Южноукраїнську та про розгляд пропозицій і контроль за ходом працевлаштування осіб, які потребують соціального захисту і нездатні на рівних умовах конкурувати на ринку праці.
В ході розгляду першого питання доповідач директор Южноукраїнського центру зайнятості Юрій Телятник ґрунтовно зупинився на проблемних питаннях, які існують в реалізації активної політики зайнятості в місті та наголосив, що організація оплачуваних громадських робіт є одним з найближчих та реальних резервів активізації цієї роботи.
Ірена Шевчук підкреслила на, що з урахуванням завдань поставлених головою обласного координаційного комітету зайнятості, першим заступником голови облдержадміністрації Генадієм Ніколенком на засіданні 11 жовтня 2011 року оплачувані громадські роботи повинні стати постійним складовим елементом не тільки активної підтримки безробітних, а й виховної роботи з незайнятою молоддю, та значною допомогою громаді в вирішенні таких важливих проблем, як благоустрій міста, соціальний захист, догляд за хворими тощо.
На координаційному комітеті прийнята пропозиція про розгляд можливості збільшення виділення коштів на організацію оплачуваних громадських робіт з міського бюджету в 2012 році.
Координаційний комітет розглянув хід виконання рішення виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради «Про бронювання робочих місць на підприємствах організаціях та установах міста Южноукраїнська на 2011 рік» та хід підготовки такого рішення на 2012 рік.
На координаційному комітеті обговорені питання підготовки проекту Програми зайнятості населення м. Южноукраїнська на 2012 – 2013 роки та ряд інших актуальних проблем.
Катерина Качко – начальник
відділу взаємодії з роботодавцями, секретар координаційного комітету сприяння
зайнятості м.Южноукраїнськ
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...