![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/9/news/box3/f7454646ee41102addc1a212dd545886.jpeg)
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади!
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Res --> 1
14 жовтня 2011 року южноукраїнці святкували День українського козацтва. З 8.00 до 11.00 години відбулося святкове служіння в Українській Православній Церкви Московського патріархату Южноукраїнського округу та в Храмах, розташованих на території міста.
З 14.00 по 15.00 годину проходили урочистості біля пам’ятника Буго-Гардової паланки та пам’ятника Т. Шевченку, покладання квітів, урочиста хода до Музейного комплексу.
На території Музейного комплексу «Козацької слави та військової техніки» з 15.00 по 20.00 годину організовано святкову розважальну програму за участю творчих колективів міста, козацькі, спортивні показові змагання та виставку – продаж виробів декоративно-ужиткового мистецтва. В заходах взяли участь біля 300 мешканців нашого міста.
На сцені Музейного комплексу відбулося урочисте посвячення в козаки, одним з моментів, якого було посвячення в козачата учнів класів козацького класного загону Южноукраїнської загальноосвітніх шкіл №3, №4. На святі були присутні представники козацького куреню «Бузький Гард» Буго-Гардової паланки, Южноукраїнської міської організації українського козацтва «Буго-Гардова паланка», Буго-Гардівського козацького кошу: „Буго-Ташлицька паланка» тощо.
Також козачат та козаків благословив отець Протоієрей української православної церкви Київського патріархату Віктор Бурка, після чого урочисто проходила церемонія підписання Універсалу та нагородження.
З 10.10-10.11.2011 року в приміщенні музейного комплексу організовано виставку – експозицію сакрального мистецтва в приміщенні міського музею.
В міських бібліотеках організовано книжкові виставки, присвячені Дню українського козацтва: „Історія народу історія України”, „Козаки – мужні лицарі України”, „Доти буде жити Україна, поки будуть козаки”.
Коней для святкування Дня українського козацтва надав атаман Арбузинського куреня Буго-Гардової паланки Рудик Віктор Михайлович.
Комунальний заклад «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг...
Цього тижня на Південноукраїнській АЕС стартували конкурси професійної майстерності, участь у яких б...
09 серпня 2024 року відбувся виїзд мультидисциплінарної команди комунального закладу «Територі...
Сенс подій – люди. Саме від їхнього комфорту залежить успіх будь-якого івенту. Люди...
Міністерству юстиції України відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2003 № 61...
Гендерна рівність у трудових відносинах має бути передбачена в колективному договорі Принцип генд...
Відповідно до п.5 розділу ІІІ Закону України «Про порядок вирішення окремих питань адміністрат...
Забіг “Шаную воїнів, біжу за героїв України” входить у перелік заходів з відзначення у 2...
Графік роботи лікарів НКП "ЮУ МЦПМСД" 12.08.2024-16.08.2024 ...
Станом на 09 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...