![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
Активісти Южноукраїнського осередку ГО УкрЯТ провели просвітницький захід серед шкільної молоді. Мета – формування об’єктивної думки і довіри учнів до мирного використання ядерної енергії.
Назва дидактичного проєкту: «Як працює АЕС?». Цьогоріч його організували виключно для семикласників усіх ліцеїв міста. Програма передбачає наявність п’яти команд і стільки ж ігор, які є інтерпретацією реального виробництва підприємства. Таким чином, технологічно складні речі подаються в інтерактивній ігровій формі.
Організаторам заходу вдавалось концентрували інтелектуальну активність дітей, вони доповнювали гру цікавими фактами. Знавці тонкощів ядерної галузі розповідали присутнім про екологічність та безпечність атомної енергетики, про забезпечення енергонезалежності країни, про цілком можливе «безвуглецеве» майбутнє.
Аби зацікавити сучасну молодь, інженер-конструктор Південноукраїнської АЕС Віталій Хоменко підготувався ретельно. Цілий рік знадобився розробнику, аби змайструвати інтерактивне обладнання для ігор. Все заради єдиної мети. «Таким чином Українське ядерне товариство популяризує атомну енергетику серед дітей. Ми хочемо, щоб вони прийшли працювати до нас на підприємство. Нам треба максимально їх зацікавити. І такий спосіб є найбільш прийнятним для сприйняття дітьми складної інформації», - акцентував активіст ВП ГО УкрЯТ у м. Южноукраїнськ Віталій Хоменко.
Підсумували захід врученням подарунків. Додатком до них став накопичувач кроків. Це такий собі «щоденник активностей» для тих, хто щорічно планує брати участь у подібних заходах. Взірцевих учасників члени правління УкрЯТ рекомендуватимуть керівництву ПАЕС для укладення у майбутньому тристоронніх договорів на навчання, аби сьогоднішні учні стали студентами профільних вишів і надалі знайшли своє місце в атомній галузі.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...