Южноукраїнський міський історичний музей запрошує всіх бажаючих відвідати цікаві змістовні екскурсії. До вашої уваги пропонуємо різні типи екскурсій – як оглядові, так і тематичні, присвячені детальному розгляду окремих аспектів української історії, культури та релігії.
Під час оглядових екскурсій відвідувачі матимуть чудову можливість подивитися як виставкову залу музею, так і її постійні експозиції та відвідати різні місцеві туристичні маршрути на вибір (за попереднім записом) у супроводі професійного екскурсовода.
Також у нашому музеї можна замовити тематичні екскурсії. Тут ви можете більш детально дізнатися про давню історію рідного краю, почути цікаву та змістовну розповідь про військову техніку під відкритим небом, а також про історію боротьби українського народу в різні історичні періоди.
Середня тривалість екскурсії – 1,5-2 години.
Музей регулярно проводить екскурсії для шкільної молоді, обслуговує делегації, організації, підприємства та гостей міста. Окрім екскурсій, в музеї організовуються тематичні експозиції, виставки та заходи, зокрема інтерактивні лекції, круглі столи, конференції, майстер-класи, квести, вікторини тощо.
Співробітники Музею з радістю розглянуть Ваші пропозиції щодо теми екскурсій чи інших форм роботи музею та спробують зробити усе, аби час, проведений у нашому Музеї, був цікавим та корисним.
Музей відкрито для відвідування:
У літній період:
вівторок – субота
з 09:00 до 18:00
перерва 13.00-14.00
вихідні - неділя, понеділок
У зимовий період:
вівторок – субота
з 08:00 до 17:00
перерва 12.00-13.00
вихідні - неділя, понеділок
Екскурсії проводяться за попереднім записом.
Довідки за тел. (05136) 5-63-71
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/efe59fb9d48c6f0d390a1a371b5f1da6.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/873f8eb1788532bc0093cffbc82f453e.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/a6623dda3fc7d8f7c051e114116533ac.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/688ee9b3cee03b52065c2294d2160fae.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/10c8fea6c8ed0da87d9f1dde655ae071.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/e0d11961059c8476ca1ac17a837b04d2.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/22c26af1c6ebea87488322cf3b55f6a3.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/d6dd7c9645dcc052cc6b213f6a2008b7.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/d0df748b196caa13e1b7ca69d6b095dc.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/f6c72a06af8051b6918fd060f90cb332.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/976674d1b95cb486fdc8dc4688a885bb.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/8e0bad9c5607c910ec567893b2d56b7a.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/dea03a174d45f506b6d4dd1a7d5b5a67.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/78841c8ccea4a6ec5af473820bbdec5f.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/b697f9ecbc160e9dc2e736cfee047837.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/8f3c8695d9af78fc58750b4d68204ba0.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/413ea3801d99a6057895918e87218887.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/7952630af28520071488fe916144645a.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/5b770d058770f2c1f1e348fd1eaea4b1.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/b16c88e350d21a71a941a046ad45f69a.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/121ef8d3f110be471be88f0c6e93838c.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2023/6/29/content/ff33dbed9d4c3ebda03334b023d3fc07.jpeg)