Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Южноукраїнський міський історичний музей запрошує всіх бажаючих відвідати цікаві змістовні екскурсії!

29.06.2023
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Южноукраїнський міський історичний музей запрошує всіх бажаючих відвідати цікаві змістовні екскурсії. До вашої уваги пропонуємо різні типи екскурсій – як оглядові, так і тематичні, присвячені детальному розгляду окремих аспектів української історії, культури та релігії.

Під час оглядових екскурсій відвідувачі матимуть чудову можливість подивитися як виставкову залу музею, так і її постійні експозиції та відвідати різні місцеві туристичні маршрути на вибір (за попереднім записом) у супроводі професійного екскурсовода.

Також у нашому музеї можна замовити тематичні екскурсії. Тут ви можете більш детально дізнатися про давню історію рідного краю, почути  цікаву та змістовну розповідь  про військову техніку під відкритим небом, а також про історію боротьби українського народу в різні історичні періоди.

Середня тривалість екскурсії – 1,5-2 години.

Музей регулярно проводить екскурсії для шкільної молоді, обслуговує делегації, організації, підприємства та гостей міста. Окрім екскурсій, в музеї організовуються тематичні експозиції, виставки та заходи, зокрема інтерактивні лекції, круглі столи, конференції, майстер-класи, квести, вікторини тощо.

Співробітники Музею з радістю розглянуть Ваші пропозиції щодо теми екскурсій чи інших форм роботи музею та спробують зробити усе, аби час, проведений у нашому Музеї, був цікавим та корисним.

Музей відкрито для відвідування:

У літній період:

вівторок – субота

з 09:00 до 18:00

перерва 13.00-14.00

вихідні - неділя, понеділок

У зимовий період:

вівторок – субота

з 08:00 до 17:00

перерва 12.00-13.00

вихідні - неділя, понеділок

Екскурсії проводяться за попереднім записом.

Довідки за тел. (05136) 5-63-71