AA

Южно-Український енергокомплекс у листопаді. Виробничі показники

Відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» ДП «НАЕК «Енергоатом» у листопаді вироблено 1 млрд 897 млн 300 тис кіловат-годин (кВт-год) електроенергії.

Щоб отримати таку кількість електроенергії на тепловій електростанції слід було б спалити 536 млн кубометрів природного газу чи 703 тис. тонн донецького вугілля, що супроводжувалося б викидами в атмосферу 932 тис. тонн чи 1 млн 942  тис. тонн вуглекислого газу.

Внесок Южно-Української АЕС у загальний місячний виробіток енергокомплексу склав 1 млрд 876 млн кВт-год, Ташлицької ГАЕС - 17 млн 700 тис. кВт-год, Олександрівської ГЕС – 3 млн   кВт-год.

Протягом місяця другий і третій енергоблоки Южно-Української АЕС працювали в заданому режимі. Перший енергоблок 10 листопада після успішного завершення планового капітального  ремонту було підключено до енергомережі.

Два гідроагрегати Ташлицької ГАЕС і два агрегати Олександрівської ГЕС працювали за диспетчерським графіком енергосистеми України.

Радіаційний фон на промисловому майданчику ЮУАЕС у листопаді перебував на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції. На
1 грудня 2021 року він складає 0,12 мкЗв/год. Викиди та скиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище протягом місяця не перевищували встановлених допустимих значень.

З початку року ВП «Южно-Українська АЕС» вироблено 16 млрд 821 млн кВт-год електроенергії, з початку експлуатації – 631 млрд 884 млн 356 тис. кВт-год.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном безкоштовної «гарячої лінії» 0-800-500-107 та телефоном-автовідповідачем (05136) 4-29-93, а також на офіційному інтернет-сайті www.sunpp.mk.ua.

 

Читайте також

Державна екологічна інспекція підтвердила дотримання природоохоронного законодавства в процесі добудови Ташлицької ГАЕС

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу (Миколаївська та Одеська області) здійснила...