![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/19/news/box3/21a25fa548b78f806b43009b691b8e24.jpeg)
На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
Южно-Українська АЕС розпочинає другий етап робіт зі щорічної планової повірки* блоків детектування гамма-випромінювання автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО), встановлених на проммайданчику та в населених пунктах 30-кілометрової зони спостереження атомної станції.
Повірку проводитиме ДП «Миколаївський регіональний центр стандартизації, метрології та сертифікації». Для її виконання блоки детектування буде демонтовано та доставлено на майданчик атомної станції.
«Процес повірки розділено на два етапи, - повідомив начальник лабораторії зовнішньої дозиметрії цеху радіаційної безпеки ВП ЮУАЕС Андрій Гришан. - Перший пройшов у червні, другий - стартує 3 серпня та триватиме до кінця місяця. Така схема дозволяє здійснювати безперервне спостереження за станом радіаційної обстановки на промисловому майданчику Южно-Українського енергокомплексу та в зоні спостереження атомної станції».
Другому етапу повірки підлягають блоки детектування, встановлені в містах Южноукраїнськ (лабораторія зовнішньої дозиметрії, ремонтно-механічний завод ВП «Атоменергомаш») і Вознесенськ, селищах Арбузинка та Доманівка, а також у селах Благодатне і Агрономія.
Відповідно до затвердженого графіка, в цей період також проводитиметься повірка вимірювань радіаційного фону ВРФ-02, встановлених у населених пунктах 30-кілометрової зони спостереження АЕС: селах Новоселівка, Акметчеські ставки, Агрономія, Полянка, Благодатне, Полянка (підсобне господарство), Костянтинівка, Новокрасне та Семенівка, а також у селищах Доманівка та Арбузинка.
Після проведення перевірки всі блоки детектування повернуть на штатні місця, про що буде повідомлено додатково.
*Перевірка - обов'язкова метрологічна процедура, яка проводиться з метою підтвердження достовірності виконуваних вимірів.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...