![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/80f4542888ed116608bf893b092510f6.jpeg)
Афіша заходу в дитячій бібліотеці
Res --> 1
У дні вшанування Героїв загиблої Небесної Сотні, у КЗ «Міська бібліотека для дітей» було підготовлено літературну інсталяцію та проведено годину вдячності «Небесна Сотня у вирій полетіла…»
Для тих читачів, які приходили до бібліотеки, ми підготували розповіді про ті страшні події, познайомили із книгою Галини Кирпи «Мій тато став зіркою».
Також ми познайомили наших читачів із новою подарованою книгою Лариси Райчук «Маршрутами долі», де є чудова поезія «Небесна сотня». «Там на Грушевського вони у гору стяги піднімали. Там за народ свій полягли. За правду голови поклали….»
До відзначення Дня Конституції України КЗ «Міська бібліотека для дітей» запросила своїх...
3 червня у КЗ «Міська бібліотека для дітей» пройшов захід до Дня захисту дітей та Дня вш...
18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цього дня українці вшану...
П’ятнадцятого травня в міській бібліотеці для дітей відбувся захід літературна світлиця «...
9 травня відзначається День Європи. Україна є частинкою Європи. З нагоди цієї дати до дитячої &nb...