AA

Вселяти віру і зміцнювати довіру

«Вселяти віру і зміцнювати довіру» - під таким гаслом в рамках Декади зайнятості для осіб з інвалідністю в Южноукраїнській міській філії Миколаївського ОЦЗ відбувся «День відкритих дверей» за участю керівника ради громадської організації «Южноукраїнська міська організація всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Людмили Горняк та 14 безробітних осіб з особливими потребами.

Повернути  осіб з особливими потребами  до активного суспільного життя та трудової діяльності  є одним з пріоритетних  завдань служби зайнятості, адже для людини з інвалідністю мати роботу – це можливість підвищити свій соціальний та матеріальний статус, рівень добробуту.

Практика показує, що особи з інвалідністю можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, політиками, економістами,  соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

Профконсультант Южноукраїнської міської філії Миколаївського ОЦЗ Оксана Пурло навела приклади успішних людей з інвалідністю, які сприяли розвитку людства, серед яких 32-й президент США  Франклін Рузвельт, німецький композитор Людвіг ван Бетховен, іспанський письменник Мігель де Сервантес, італійський оперний співак Андреа Бочеллі, фізик – математик Стівен Гокінг, австралійський мотиватор Ніколас Вуйчич тощо. Такі успішні історії додають впевненості людям з вадами здоров’я, навчають їх оптимізму, цілеспрямованості та витримці.

Людмила Горняк запропонувала безробітним стати членом міської організації «Союзу організацій інвалідів України»,  наголосивши на привілеях, що надає членство в організації.

 «Не зважаючи на хвороби, певні незручності і незгоди у повсякденному житті ми намагаємося жити повноцінним життям, працювати, творити і, що саме головне -  перемагати» - зазначила Людмила Іванівна.

Сподіваємось, що активна життєва позиція, віра в себе, усвідомлення своїх сильних та слабких сторін, прагнення особистісного розвитку при підтримці служби зайнятості та її соціальних партнерів дасть можливість кожній особі з особливими потребами реалізуватися професійно та стати затребуваними та успішними фахівцями.

 

 

Читайте також

До уваги роботодавців міста! Онлайн – опитування щодо потреби в кадрах на перспективу

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

З початку червня розпочалося анкетування роботодавців про потребу в працівниках на 2020 рік, запрова...