На ПАЕС визначили переможців конкурсу плакатів з культури безпеки
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
Res --> 1
На запити захисників з військової частини А1736 енергетики ВП ПАЕС передали два тепловізори, 3G модем Starlink, 5 безкаркасних медичних нош, виготовлених благодійно колективом Палацу культури «Енергетик», а також 40 протигазів. Вартість придбання – більш як 375 000 гривень.
Цього разу передати військову допомогу випала честь колективу служби контролю металу. Саме тут 20 років на посаді дефектоскопіста пропрацював Руслан Царинний, перш ніж стати до зброї на захист рідної держави. Він подякував колективу за підтримку і розповів про актуальні проблеми, з якими сьогодні доводиться стикатися українським бійцям:
«Армія ворога найімовірніше використовує хлорпікрин. У високих концентраціях він отруйний та дуже небезпечний для людини, адже викликає опіки, запаморочення, утруднене дихання. Засоби масового ураження скидають з дронів, після чого одразу починається артилерійський обстріл».
Військовослужбовці вже мають протигази, отримані від держави. Вони захищають органи дихання, але не забезпечують необхідний панорамний огляд. Більш сучасні та ергономічні протигази, закуплені за рахунок коштів атомників, дозволять українським захисникам ефективніше виконувати поставлені бойові завдання. Це хороший додаток до комплекту військового спорядження, може використовуватись разом з коліматорними прицілами вогнепальної зброї та балістичними касками.
Руслана Царинного, як і інших вартових світла, що сьогодні на передовій, чекають на рідному підприємстві. А поки колеги-атомники продовжуватимуть допомагати нашим захисникам нищити ворога заради вільної та незалежної України.
На Південноукраїнській АЕС пройшов конкурс плакатів з культури безпеки. Їх створили самі працівники...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
28 червня відбулась чергова ротація команди МАГАТЕ, яка здійснює моніторинг стану безпеки на Південн...
Інформація про перегляд тарифів на постачання теплової енергії (виробництво, транспортування та пост...
У філії ВП «Південноукраїнська АЕС» 12-13 червня відбулося спільне з АТ «НАЕК &laq...
ПОВІДОМЛЕННЯ про розгляд проєкту інвестиційної програми філії «Відокремлений підрозділ...
11 червня фахівці управління інформації та громадських зв’язків (УІГЗ) філії «ВП ПАЕС&ra...
ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля
6 червня в інформаційному центрі «Імпульс» Південноукраїнської АЕС нагородили учасників...
3 червня Організація молоді ППО філії «ВП ПАЕС» провела майстер-клас з виготовлення поро...