Res --> 1 Офіційний сайт міста Южноукраїнськ | Волонтери ЮУАЕС поставили на колеса ще дві військові машини
AA

Волонтери ЮУАЕС поставили на колеса ще дві військові машини

Волонтери-автотранспортники Южно-Української АЕС передали представникам 79 окремої десантно-штурмової бригади ще дві відновлені машини. Цього разу на колеса поставили БТР-70 та пожежну машину.

Передача відремонтованих машин відбулася 22 вересня у колі працівників автотранспортного господарства (АТГ) ЮУАЕС, адміністрації підприємства та військових. «Для працівників Южно-української АЕС стало доброю традицією допомагати військовим, які боронять суверенітет нашої держави. Я ще раз хочу подякувати колегам, які віддають свій час та сили на відновлення техніки.  Для цього їм знадобилися додаткові знання та навички, які довелося набувати, зважаючи на військову агресію на Сході. Впевнений, що техніка буде надійно служити нашим військовим, але дай Бог, щоб не довелося використовувати її за прямим призначенням», - сказав генеральний директор ЮУАЕС Ігор Полович, звертаючись до зібрання. «Хочу висловити щиру подяку волонтерам від усього колективу Южно-Української АЕС за ваші золоті руки та щирі серця. Треба мати велике серце, аби у вільний від роботи час ремонтувати цю техніку. У наш час на такі вчинки здатен не кожен. Окремо хочу подякувати військовим 79-ї окремої десантно-штурмової бригади за те, що Миколаївська область живе під мирним небом», - додав голова профспілкового комітету ЮУАЕС Сергій Снітков.

Над відновленням техніки у позаробочий час працювала бригада з 7-ми автотранспортників. У бронетранспортері, який притягнули ще в березні, було відновлено двигуни, зчеплення, гальмівну систему, акумулятори, електричну проводку. Пожежний автомобіль доставили пізніше, але і його довелося реанімувати майже повністю. Аби впевнитися в якості власної роботи, волонтери АТГ навіть обкатали транспорт. Тож подяки від 79-ї окремої десантно-штурмової бригади її представники вручали дійсно від щирого серця. Їх отримали генеральний директор АЕС, голова профспілки, керівник АТГ, колектив благодійного фонду «Миротворець» та троє слюсарів, що ремонтували техніку. «Ви знаєте, дуже приємно усвідомлювати і знати, що ми не самі, що у нас є допомога і є до кого звернутися. Дякую всьому колективу Южно-Української АЕС за вашу роботу і за підтримку. Це неабияк важливо, це надихає морально, додає фізичних сил і наснаги. Нашу країну ми захищаємо разом з вами», - наголосив представник 79-ї ОДШБр, майор Анатолій Дуда.

Ці машини далеко не перші, що відновлені руками автотранспортників Южно-Української АЕС. З часів російської агресії на Сході волонтери з АТГ поставили на колеса більше 170 одиниць військової техніки. Однак, поки триває війна, потреба в ремонті машин залишається.

 

 

Читайте також