AA

Волонтери-рятувальники Южно-Української АЕС навчалися діяти в разі теракту

Волонтери-рятувальники Южно-Української АЕС взяли участь у авторському семінарі-практикумі директора Центру спеціальної підготовки Олега Картавого за темою: «Надання допомоги в умовах масової травми (терористичний акт)».

У заході, який пройшов 3 листопада, взяли участь волонтери-рятувальники ЮУАЕС, представники Національної поліції та Національної гвардії України, Червоного Хреста, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та всі бажаючі, кому не байдужа особиста і соціальна безпека.

На тренінгу розглядали історію та види терактів, характер поранень і травм під час теракту. Демонстрували тактику роботи оперативних служб на місці теракту та розбирали принципи сортування постраждалих за системою START (Simple Triage And Rapid Treatment - простий тріаж і швидке надання допомоги).

На практиці відпрацьовували прості дії з підтримки життя постраждалих до прибуття медпрацівників та евакуацію (перенесення) постраждалих до карети швидкої допомоги або в безпечне місце (м’які ноші, простирадло/покривало, ручне перенесення).

Після наданих знань було відпрацьовано симуляційний сценарій - теракт у торговому центрі (вибух). Таким чином учасники тренінгу змогли на практиці відпрацювати знання та навички, отримані під час семінару в Центрі спеціальної підготовки.

 

Читайте також

На ЮУАЕС завершилась виробнича практика студентів Одеського національного політехнічного університету

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Для 11 студентів Одеського національного політехнічного університету (ОНПУ), що навчаються за тристо...

Южно-українські волонтери-атомники вручили 16 квадрокоптерів українським військовим у зоні проведення ООС

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Волонтери Южно-Української АЕС передали у підрозділи Збройних Сил України 16 квадрокоптерів для розв...

Медстрахування-2020 на ЮУАЕС

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

На ЮУАЕС договори медичного страхування на 2020 рік уклали 90,3 % працівників. Кожен працівник, який...