AA

Волонтери-рятувальники Южно-Української АЕС навчалися діяти в разі теракту

Волонтери-рятувальники Южно-Української АЕС взяли участь у авторському семінарі-практикумі директора Центру спеціальної підготовки Олега Картавого за темою: «Надання допомоги в умовах масової травми (терористичний акт)».

У заході, який пройшов 3 листопада, взяли участь волонтери-рятувальники ЮУАЕС, представники Національної поліції та Національної гвардії України, Червоного Хреста, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та всі бажаючі, кому не байдужа особиста і соціальна безпека.

На тренінгу розглядали історію та види терактів, характер поранень і травм під час теракту. Демонстрували тактику роботи оперативних служб на місці теракту та розбирали принципи сортування постраждалих за системою START (Simple Triage And Rapid Treatment - простий тріаж і швидке надання допомоги).

На практиці відпрацьовували прості дії з підтримки життя постраждалих до прибуття медпрацівників та евакуацію (перенесення) постраждалих до карети швидкої допомоги або в безпечне місце (м’які ноші, простирадло/покривало, ручне перенесення).

Після наданих знань було відпрацьовано симуляційний сценарій - теракт у торговому центрі (вибух). Таким чином учасники тренінгу змогли на практиці відпрацювати знання та навички, отримані під час семінару в Центрі спеціальної підготовки.

 

Читайте також

Щодо повідомлення RASFF

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

  До Держпродспоживслужби надійшло інформаційне повідомлення Системи RASFF від 02.10.2019 ро...

В Южноукраїнську пройшло публічне обговорення питань реалізації Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки енергоблоків АЕС України

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

В інформаційному центрі ЮУАЕС 12 листопада відбулося публічне обговорення питань реалізації Комплекс...

У Южноукраїнську завершилась серія громадських слухань з питань обґрунтування безпеки продовження строку експлуатації енергоблока №3 ВП ЮУАЕС

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Завершились громадські слухання з обґрунтування безпеки продовження строку експлуатації енергоблока...

Жителі Арбузинки визнали громадські слухання з питання обґрунтування безпеки продовження строку експлуатації енергоблока №3 ЮУАЕС такими, що відбулися

Управління інформації та громадських зв’язків ВП ЮУ АЕС

Арбузинська громада 22 жовтня заслухала звіт провідних фахівців ЮУАЕС з питання обґрунтування безпек...