AA

Військова служба за контрактом

Військова служба за контрактом – це не лише можливість бути забезпеченим роботою, але й вчасно виплаченою заробітною платою та іншими соціальними гарантіями. Саме тому, Южноукраїнською міською філією Миколаївського обласного центру зайнятості було проведено презентацію роботодавця, а саме, ознайомлення з можливістю служби за контрактом в Державній прикордонній службі України (далі - ДПСУ).

Презентувала ДПСУ  прапорщик, відповідальний виконавець Окремого регіонального центру комплектування Наталія Зелінська.

Наталія Григорівна повідомила присутніх про саме поняття військової служби за контрактом в ДПСУ та порядок прийому, оголосила  перелік документів, необхідних для вступу, а також наголосила, що обрати службу за контрактом — це обрати престижну роботу з благородною місією захищати державу та її права, інтегрувати європейські цінності, вдосконалювати та поліпшувати життя громадян, змінювати країну та змінюватися самим. По закінченню заходу Наталія надала вичерпні відповіді на питання, які виникали в ході діалогу, а саме, питання стосовно підвищення кваліфікації та можливості навчання. В рамках ДПСУ діє система підвищення військовослужбовців, які пройшли додаткову підготовку, на вищі посади у порядку просування по службі. Після завершення навчання, кожен може обрати серед низки спеціальностей, від інспекторів та водіїв до контролерів та начальників відділень.

Після заходу безробітні мали змогу самостійно ознайомитися із матеріалами, що розміщені у профінформаційному секторі центру зайнятості з даної тематики та з роздатковим матеріалом, що надав представник прикордонної служби.

 

Читайте також