Вирішуємо проблеми зайнятості населення спільно

Днями в залі засідань міськвиконкому за ініціативою Южноукраїнського міського центру зайнятості відбулося чергове засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих   органів  ради Ганни Мустяци, в якому  взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, профспілок та роботодавців.

Учасники заходу обговорювали шляхи соціального діалогу на ринку праці міста, обов’язки роботодавців щодо забезпечення зайнятості населення, захисту від безробіття та його наслідків, серед яких  - забезпечення гідних умов праці, здійснення заходів для запобігання масовим вивільненням, інших заходів, передбачених колективними договорами та угодами, а також своєчасне подання до служби зайнятості передбаченої законодавством звітності. Наголошувалось на правах та обов’язках професійних спілок та їх об’єднань у даному напрямку.

Директор Южноукраїнського МЦЗ Ольга Ретюнських доповіла про хід виконання Постанови від 20.03.2013р. №175 «Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру». Вона зазначила, що протягом 2016 року громадські роботи проводилися в управлінні житлово – комунального господарства та будівництва, управлінні соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці, управлінні освіти Южноукраїнської міської ради. При цьому було використано 42 200 гривень з ФЗДССВБ та 32 950 гривень з міського бюджету. Участь у громадських роботах прийняли 163 безробітних особи. Доповідач акцентувала увагу на перевагах участі у громадських роботах, адже  після їх виконання продовжується виплата допомоги по безробіттю, а період участі в таких роботах зараховується до страхового стажу.

Наприкінці заходу учасники обговорили перспективний план роботи координаційного комітету сприяння зайнятості населення м. Южноукраїнська на 2017 рік,  по кожному із розглянутих питань були підведені підсумки  та надані пропозиції.

 

Читайте також

Можливості працевлаштування в галузі будівництва в Ізраїлі для кваліфікованих українських працівників

Южноукраїнський міський центр зайнятості

Можливість тимчасового працевлаштування кваліфікованих працівників на ринку праці Держави Ізраїль на...