Вирішуємо проблеми зайнятості населення спільно

Днями в залі засідань міськвиконкому за ініціативою Южноукраїнського міського центру зайнятості відбулося чергове засідання координаційного комітету сприяння зайнятості населення під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих   органів  ради Ганни Мустяци, в якому  взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, профспілок та роботодавців.

Учасники заходу обговорювали шляхи соціального діалогу на ринку праці міста, обов’язки роботодавців щодо забезпечення зайнятості населення, захисту від безробіття та його наслідків, серед яких  - забезпечення гідних умов праці, здійснення заходів для запобігання масовим вивільненням, інших заходів, передбачених колективними договорами та угодами, а також своєчасне подання до служби зайнятості передбаченої законодавством звітності. Наголошувалось на правах та обов’язках професійних спілок та їх об’єднань у даному напрямку.

Директор Южноукраїнського МЦЗ Ольга Ретюнських доповіла про хід виконання Постанови від 20.03.2013р. №175 «Порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру». Вона зазначила, що протягом 2016 року громадські роботи проводилися в управлінні житлово – комунального господарства та будівництва, управлінні соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці, управлінні освіти Южноукраїнської міської ради. При цьому було використано 42 200 гривень з ФЗДССВБ та 32 950 гривень з міського бюджету. Участь у громадських роботах прийняли 163 безробітних особи. Доповідач акцентувала увагу на перевагах участі у громадських роботах, адже  після їх виконання продовжується виплата допомоги по безробіттю, а період участі в таких роботах зараховується до страхового стажу.

Наприкінці заходу учасники обговорили перспективний план роботи координаційного комітету сприяння зайнятості населення м. Южноукраїнська на 2017 рік,  по кожному із розглянутих питань були підведені підсумки  та надані пропозиції.

 

Читайте також

Запрошуємо роботодавців скористатися «Електронним кабінетом  роботодавця» – новим сучасним сервісом служби зайнятості

Южноукраїнський міський центр зайнятості

Державна служба зайнятості активно впроваджує нові сучасні сервіси з надання послуг роботодавцям з в...

В Южноукраїнському міському центрі зайнятості відбувся інформаційно – консультаційний брифінг  «Молодь на ринку праці»

Южноукраїнський міський центр зайнятості

В рамках проведення Всесвітнього дня охорони праці, який у 2018 році проходить під гаслом «Зах...