![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/26/news/box3/c2466a230930f6488427fbb4b0c144bc.jpeg)
27 липня - 30 років від дня створення управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Res --> 1
Небайдужість, невтомна праця, самовідданість та віра в майбутнє – ці якості притаманні кожному солдату однієї з найпотужніших армій нашої країни, а саме армії волонтерів. Вони виконують титанічну роботу в тилу, забезпечуючи бійців на нулі багатьма необхідними речами – від маскувальних сіток до тепловізорів та, навіть, танків. Вони допомагають й внутрішньо переміщеним особам, що втекли від жахів війни без речей та грошей. Сьогодні найкращі волонтери Южноукраїнської громади зібралися у сесійній залі виконавчого комітету на урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера.
Святковий настрій у залі створили солістки міського центру культури та дозвілля управління молоді, спорту та культури. Секретар Южноукраїнської міської ради Денис Кравченко подякував всім жителям громади, які приєдналися до волонтерського руху, та вручив Подяки міського голови тим з 59 волонтерів, хто зміг долучитися до заходу. Наймолодші отримувачі нагород – 9-річний Матвій та 8-річний Сергійко, які допомагали збирати гроші на ЗСУ. Бурхливими оплисками присутні в залі вітали депутата Миколаївської обласної ради, керівника БО «БФ Берегиня Південь» Людмилу Самчинську, яка є одним з найактивніших волонтерів громади.
Денис Кравченко також вручив Подяки міського голови трьом колективам – підрозділу сіткарів «Бугові мавки» громадської організації «Волонтери Бого-Гарду», групі «Вітамінні смаколики для наших соколиків» та Южноукраїнському міському центру Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України.
Після спільного фото волонтери, сповнені натхнення, енергії та віри в майбутню перемогу, розійшлися, щоб продовжити свою копітку та таку важливу для суспільства та країни справу.
Шановні працівники управління соціального захисту населення! Від імені Южноукраїнської міської ра...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю медичну спіль...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю всіх, хто причетн...
У день пам'яті святого рівноапостольного князя Володимира ми відзначаємо День Хрещенн...
Цьогоріч 7 липня наша держава відзначає два свята: День військ протиповітряної оборони Збро...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з ...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійн...
Від імені Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас з професійним...
День Конституції Україні відсвяткували сьогодні южноукраїнці на площі біля виконавчого комітету. Уча...
Шановні мешканці Южноукраїнської міської територіальної громади! 28 червня в Україні святкують Де...