AA

Відпочиваємо навчаючись!

Для учнів молодших класів, які влітку відвідують центр дитячої юнацької творчості управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради було проведено день відкритих дверей Южноукраїнської міської філії Миколаївського обласного центру зайнятості.

Фахівець з профорієнтації Оксана Пурло   провела екскурсію філією та ознайомила учнів з інформацією в  секторах.  При цьому вона наголосила, що вибір професії необхідно здійснювати виважено і не слід недооцінювати вагоме значення свого  майбутнього фаху. Адже професія людини – це її життєвий шлях, її доля. І якщо людина не помилилась у виборі професії на початку життєвого шляху – то в майбутньому її чекатиме улюблена робота, яка принесе як духовне так і матеріальне задоволення.

Фахівець ознайомила маленьких відвідувачів з сучасними сервісами та інтернет ресурсами, які  можна використовувати, обираючи професію.

Також до філії завітали наймолодші учні літнього англомовного табору «EnGard Gamp». Перебування в зазначеному таборі дає можливість не лише відпочити, а й провести канікули з користю, покращити розмовну англійську, розширити словниковий запас, отримати нові знання з різних тем. Однією з таких була тема вибору майбутньої професії. Діти отримали інформацію про зміст професій, а потім жваво перекладали цю інформацію англійською.  

По завершенню заходу учасники пройшли тестування, а потім переглянули відеоролики про професії.

 

 

Читайте також

Южноукраїнським безробітним презентували вакантні посади місцевого відділення поліції

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

З метою укомплектування посад молодшого складу поліції, 42 безробітні особи, зареєстровані в Южноукр...

Яких змін Ви очікуєте від державної служби зайнятості?– ДСЗ проводить опитування. Пресреліз

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Державна служба зайнятості прагне покращувати свої послуги. З цією метою на сайті установи запровадж...