Відкриття алеї пам’яті

З метою вшанування пам’яті загиблих та померлих на виробництві 28.04.2017 року на Меморіальному комплексі міста відбулося урочисте відкриття Алеї пам’яті в рамках проведення Всесвітнього дня охорони праці. Урочистості розпочалися з молитви та освячення, яке провів отець Павло. Хвилиною мовчання було вшановано загиблих та померлих на виробництві. Із зверненням до керівників підприємств виступила начальник відділення Фонду у м. Южноукраїнськ Гут Світлана Станіславівна завжди пам’ятати про безпеку праці та належним чином забезпечувати своїх працівників гідними умовами праці. Серед присутніх із словами шани до загиблих та померлих на виробництві виступили заступник міського голови Кольчак Олександр Миколайович, директор департаменту соціальних питань та охорони здоров’я Заболотна Лариса Володимирівна та голова обкому профспілки Миронова Віра Андріївна. Перед присутніми виступив також заступник начальника управління ФССНВ та ПЗ в Миколаївській області Садовський Сергій Вікторович.  Учасник бойових дій, інвалід 2-ої групи профзахворювання Галушкін Михайло Борисович виразив слова вдячності міській владі,  керівництву Фонду, керівництву та працівникам КП «СКГ», які взяли участь у закладенні алеї пам’яті.

Відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Южноукраїнську висловлює щиру подяку за сприяння у встановленні пам’ятного знаку загиблим та померлим на виробництві міській владі та особисто директору КП «СКГ» Вакарю Євгену Борисовичу. Низький Вам уклін та довгих років життя від інвалідів виробництва та їх родин!!!

 

 

Читайте також

До уваги бухгалтерів підприємств, організацій та фізичних осіб-підприємців!

Южноукраїнське міське відділення Управління Фонду соціального страхування в Миколаївській області

Згідно Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язковог...

У 2018 році Україна відзначатиме День охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління»!

Южноукраїнське міське відділення Управління виконавчої дирекції ФСС

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Між...

Інформує Южноукраїнське міське відділення  Управління Фонду соціального страхування в Миколаївській області

Южноукраїнське міське відділення Управління виконавчої дирекції ФСС

Згідно Порядку формування та подання страхувальниками звітності по коштах загальнообов’язковог...

Інформує Южноукраїнське міське відділення фонду соціального страхування щодо проведення перерахунку страхових виплат з 1 березня 2018 року

Южноукраїнське міське відділення Управління виконавчої дирекції ФСС

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017р. №1053 «Про перерахування р...