AA

Відбувся турнір з шахів

12  травня 2018 року відбувся турнір з шахів на Кубок управління молоді, спорту та культури. Змагання проходили за коловою та швейцарською системами  7 турів, кожному учаснику давалось по 15 хвилин на партію (рапід) серед дітей, та 20 хвилин плюс 10 секунд за кожний зроблений хід серед дорослих. На турнірі приймали участь шахісти з Южноукраїнська, Миколаєва, Веселиново, Єланця, Первомайська та Арбузинки. В цілому два  кандидати у майстри спорту, дванадцять першорозрядників та шахісти різного рівня гри – 60 учасників.

У надзвичайно захоплюючій боротьбі перше місце серед дорослих за додатковими показниками з 6,5 очками виборов кандидат у майстри спорту Володимир Дудьєв з Южноукраїнська, друге посів КМС з Миколаєва Іван Омельченко, на третьому також южноукраїнець Дмитро Кротов.  

Серед юнаків до 15 років переміг Артем Артем’єв з Первомайська, до 12 років першим був представник Миколаєва Ігор Малаков, в номінації до 10 років кубок отримав наш шахіст Ростислав Микитюк, та серед юних надій також став переможцем южноукраїнець Костянтин Дукмас.

Щиро вдячні за підтримку у проведенні турніру управління молоді спорту та культури, СК «Олімп» та ПК «Енергетик». Також обласній федерації шахів за інформаційну підтримку. Сподіваємося, що цей турнір стане традиційним у нашому місті та принесе користь у  розвитку нашого виду спорту.

 

 

Читайте також

Відбувся турнір з волейболу

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

 19 січня  в спортивних залах  ЮЗШ  №2 та ЮЗШ №3 відбувся турнір з волейболу, пр...

Відбулися ігри  відкритого Чемпіонату Миколаївської області з футзалу серед аматорських та ветеранських команд сезону 2018-2019 років

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

  Федерація футболу міста Южноукраїнська    19 - 20 січня в спортк...

Міжнародний турнір з сумо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

Вихованці комунального закладу «Южноукраїнська  дитячо - юнацька спортивна школа» 1...

Кубок Європи з сумо

Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

З 11 по 13 січня 2019 року у місті Ерд (Угорщина) відбувся Кубок Європи з сумо, який є І етапом відб...