AA

Відбувся семінар «Молодь на ринку праці»

Молодь – головна рушійна сила сучасного світу. Вона перебуває в центрі міжнародних, соціальних, економічних і політичних подій. Завдяки високому інтелектуальному потенціалу, мобільності та гнучкості молоді люди мають можливість впливати на суспільний прогрес, визначаючи майбутнє суспільства, держави та світового співтовариства.

Саме тому,  Южноукраїнською міською філією Миколаївського обласного центру зайнятості було проведено семінар «Молодь на ринку праці», в якому взяла участь начальник Южноукраїнського бюро правової допомоги Інга Нестеренко.

Розпочала семінар завідувач сектору профорієнтації Оксана Пурло, яка  проаналізувала попит та пропозицію на ринку праці м. Южноукраїнська, ознайомила учасників з сучасними вимогами роботодавців, основними аспектами пошуку роботи, можливістю проходження підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Як відомо, молодь є з одного боку найактивнішим, а з іншого найбільш уразливим сегментом сучасного ринку праці. Найчастіше саме молоді люди ризикують потрапити до ситуації нелегального працевлаштування, що автоматично позбавить їх всіх прав, встановлених трудовим законодавством. Інга Нестеренко вкотре нагадала присутнім про порядок укладення трудового договору, цивільно-правової угоди та наслідки нелегальної зайнятості. Також вона зауважила, що держава володіє достатньою правовою базою для захисту даної категорії громадян, але систему можна подолати лише тоді, коли кожен працівник відповідально ставитиметься до свого працевлаштування і вимагатиме від роботодавця офіційного оформлення трудових відносин.


 

Читайте також

Миколаївська обласна служба зайнятості відзначила кращих роботодавців області.

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

16 грудня в Миколаївському академічному художньому російському драмтеатрі відбувся обласний Фор...

Южноукраїнським учням розповіли про переваги навчання та служби в лавах Національної гвардії України

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості

Южноукраїнська міська філія Миколаївського обласного центру зайнятості провела для учнів загальноосв...