![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/16/news/box3/f8084fa8bd5fceabbc69873910092874.png)
Шановні жителі міста!
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
Res --> 1
09 листопада відбулося засідання робочої групи з питань реалізації спільного проєкту «Відкрите Місто: посилення участі громадян у розвитку місцевої громади» в Южноукраїнській міській територіальній громаді. У нараді взяли участь представники комунальних підприємств, управлінь та відділів міської ради.
Завданням проекту є налагодження ефективної та високомобільної системи комунікацій між мешканцями територіальної громади та виконавчими органами влади. Так, обговорили порядок роботи виконавчих органів Южноукраїнської міської ради з повідомленнями, що надійшли через Інтерактивну веб-платформу «Відкрите Місто».
Проект «Відкрите місто» надає прості і дієві інструменти для оперативного реагування на міські проблеми з боку структурних підрозділів, підприємств та організацій уповноважених на вирішення відповідних проблем.
Як працює система «Відкрите місто»?
1. Для повідомлення про виявлену проблему, аварію чи несправність користувачу необхідно зареєструватися на порталі, вибрати категорію, до якої відноситься проблема, додати фото та/або відео файли (за наявності) та вказати адресу чи координати проблемної ділянки на карті.
2. Повідомлення про наявність проблеми після перегляду модератором автоматично відправляється відповідальним органам влади/організаціям. За необхідності виконавець чи відповідальний працівник може запросити додаткову інформацію чи уточнення щодо зареєстрованого повідомлення у користувача.
3. Відповідальний за вирішення проблеми орган влади/організація вирішує проблему. Якщо проблема не може бути вирішена відразу чи протягом певного прийнятного часу, відповідальний працівник інформуватиме користувача щодо обґрунтованих причин неможливості вирішення цієї проблеми.
Повна версія веб-платформи «Відкрите місто» opencity.e-dem.ua
На даний час ми працюємо на цій платформі: opencity.e-dem.ua/map/UA4810800000
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
10 липня у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада за участі міського голови Валерія Ону...
Проєкт договіру про надання послуг з централізованого питного водопостачанн...
У вівторок, 2 липня, у сесійній залі під головуванням міського голови Валерія Онуфрієнка відбулася н...
У зв'язку з ремонтом дороги по пр.Незалежності прохання не паркувати автотранспорт...
Сьогодні товариство «БерезівкаАгроШляхБуд», що виграло тендер на відновлення дорожнього...
1 липня у селищі Костянтинівка розпочався ремонт доріг. Тендер на ліквідацію усідань і проломів прої...
У зв'язку з проведенням ремонтних робіт з 8.00 24.06.2024 до 17.00 15.07.2024...
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на магістральному трубопроводі мережевої води (заміна...
Сьогодні переможець тендеру на виконання ремонту вуличних доріг картами ТОВ «БерезівкаАгроШлях...