![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
17 листопада 2016 року у залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання робочої групи у справах альтернативної (невійськової) служби.
Засідання пройшло під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галини Мустяци за участю представників управління соціального захисту населення, охорони здоров'я та праці Южноукраїнської міської ради, відділу оборонно-мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату Южноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету, Южноукраїнського міського військового комісаріату, управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради та державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України».
На засіданні було розглянуто питання направлення двох місцевих громадян на проходження альтернативної (невійськової) служби у зв’язку з їх належністю до релігійної громади Свідки Єгови. За результатами засідання було прийнято рішення про направлення зазначених громадян на альтернативну (невійськову) службу.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...