![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
13 грудня у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбулося засідання координаційної ради з питань охорони здоров`я в місті Южноукраїнську під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Галини Мустяци.
Під час засідання заслухали звіт завідуючого поліклініки для дорослих Державного закладу «СМСЧ №2» (далі ДЗ «СМСЧ №2») Олександра Ільїнського про профілактичну роботу із запобігання захворюваності туберкульозом, СНІДом та ВІЛ-інфекцією в місті Южноукраїнську, звіт заступника начальника з методичної роботи ДЗ «СМСЧ №2» Ірини Мазнікової про випадки та причини малюкової смертності в IV кварталі 2016 року, звіт завідуючої дитячої поліклініки ДЗ «СМСЧ №2» Жанни Качуровської та заступника начальника управління освіти Южноукраїнської міської ради Олега Пузиря про організацію охорони здоров`я дітей в місті Южноукраїнську (медичні огляди, щеплення, профілактика захворювань та інше), звіт тимчасово виконуючої обов`язки начальника управління соціального захисту населення, охорони здоров`я та праці Южноукраїнської міської ради Олени Філонової про виконання міських програм з охорони здоров`я, інформацію начальника служби у справах дітей Южноукраїнської міської ради Миколи Гопкала про стан роботи з неповнолітніми, схильними до вживання алкоголю, психотропних речовин та суїциду.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...