28 липня відбулося засідання 30 сесії Южноукраїнської міської ради під головуванням Олександра Акуленка. В роботі взяли участь 20 депутатів міської ради.
Міська рада заслухала звіт про виконання бюджету Южноукраїнської міської територіальної громади за І квартал 2022 року.
Депутати достроково припинили повноваження депутата Южноукраїнської міської ради VIII скликання Людмили Дзюбенко відповідно до заяви.
Також, прийнято рішення про звільнення заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Сіроуха.
Міська рада затвердила в новій редакції Статути закладів загальної середньої освіти комунальної власності Южноукраїнської міської територіальної громади, а також статут перейменованого Южноукраїнського міжшкільного ресурсного центру Южноукраїнської міської ради Миколаївської області та Статут комунального підприємства «Теплопостачання та водо - каналізаційне господарство».
З метою визначення порядку та особливостей функціонування затверджено Положення про комплексну систему відеоспостереження Южноукраїнської міської територіальної громади.
Внесено доповнення до Програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків на 2019-2023 роки щодо видалення та кронування дерев на умовах співфінансування з міським бюджетом.
Прийняті рішення з питань приватизації, оренди майна, списання основних засобів, з питань врегулювання земельних відносин. Знято з контролю 277 виконаних рішень міської ради.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/7/29/content/06e2d53eb749590662ca3cbe8324a50c.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/7/29/content/863500fc0e9cdc65d122458442b2cb3a.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/7/29/content/6e99e187f8cceee6e83d60ef82cb3a42.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/7/29/content/b21c74261a2f4941e8773433e825524f.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/7/29/content/c85d06916520b36b0ed25f1d563addfb.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/7/29/content/3f8a55bd78f45d00bd7a7a3c0f5b3343.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/7/29/content/3291a37aa637f277afe89c4dedb06324.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/7/29/content/ea50462d07f58b1e3767d8e188f856b0.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/7/29/content/1cccfc430e45ddf6d1f28c3e289262dd.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/7/29/content/f374d380cc23fe1cb721cb87974054f1.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/7/29/content/9abcda1bcfae859d5ba5a8c7cd900ec3.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/7/29/content/7db6a9fcef9cbefa0652374fb0bffe02.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/2022/7/29/content/f26e2e79ccf5329e5424326bae04c33f.jpeg)