![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/16/news/box3/f8084fa8bd5fceabbc69873910092874.png)
Шановні жителі міста!
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
Res --> 1
20 вересня відбулось засідання щотижневої наради з питань житлово-комунального господарства територіальної громади під головуванням першого заступника міського голови Олексія Майбороди. В нараді взяли участь керівники комунальних підприємств, старости Костянтинівського та Іванівського старостинських округів, начальники управлінь міської ради, інспектор з благоустрою, представники медичних закладів.
Присутні доповіли про роботу та плани на поточний тиждень, озвучили проблеми та обговорили шляхи їх вирішення.
Учасниками наради обговорювалися питання комунальної сфери, а саме:
• КП ТВКГ продовжує виконання робіт з відновлення благоустрою в місцях розриття; виконано заповнення мережі теплопостачання малоповерхової забудови; розпочато виконання ремонтних робіт мережі тепло- та водопостачання по пр. Незалежності; виконуються робіти по ремонту системи теплопостачання вул. Набережна Енергетиків, 47, 49;
• КП ЖЕО розпочало роботи по облаштуванню майданчиків під сміттєві контейнери в с. Іванівка; підготовка приміщення готелю міста під заселення внутрішньо переміщених осіб; продовжуються роботи з ремонту ліфтів в міській лікарні, підготовка їх до введення в експлуатацію, також в лікарні продовжуються роботи з заміни стояків водопостачання та вовідведення; продовжуються роботи з облаштування прибудинкової території по пр. Незалежності, 33, де заплановано встановлення пісочниці та інших малих архітектурних форм; підприємство готується до зимового періоду – повністю підготовлено техніку та закуплено матеріали для підготовки житлових будинків до опалювального періоду;
• КП СКГ здійснює роботи згідно періодичності; закінчено роботи по облаштуванню «карману» для паркування по вул. Соборній; продовжуються роботи з виконання з’їздів та благоустрою території по вул. Дружби Народів; продовжуються роботи з підготовки бази сипучих матеріалів до зимового періоду; розпочато роботи з рекультивації міського кладовища; продовжуються роботи з обрізки сухостійних дерев та гілля в місті; виконуються ремонтні роботи освітлення міста; заплановано роботи з висадки дерев;
• КНП ЮМБЛ проводять роботи з підготовки лікарні до осінньо-зимового періоду; продовжуються роботи з ремонту покрівлі та часткові ремонтні роботи у пологовому будинку; відновлено роботу кабінету комп’ютерної томографії; управлінням будівництва та ремонтів міської ради отримано сертифікат по введенню в експлуатацію об’єкта «Кисневого пункту КНП ЮМБЛ. Улаштування кріогенного газифікатора (з підключенням до системи газозабезпечення інфекційного відділення)»;
• інспекцією з благоустрою продовжується обстеження території громади з метою виявлення територій на яких не виконується прибирання, викіс трави та ін.
Під час засідання були розглянуті протокольні доручення з попередніх нарад та надані нові.
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
10 липня у залі засідань виконавчого комітету відбулася нарада за участі міського голови Валерія Ону...
Проєкт договіру про надання послуг з централізованого питного водопостачанн...
У вівторок, 2 липня, у сесійній залі під головуванням міського голови Валерія Онуфрієнка відбулася н...
У зв'язку з ремонтом дороги по пр.Незалежності прохання не паркувати автотранспорт...
Сьогодні товариство «БерезівкаАгроШляхБуд», що виграло тендер на відновлення дорожнього...
1 липня у селищі Костянтинівка розпочався ремонт доріг. Тендер на ліквідацію усідань і проломів прої...
У зв'язку з проведенням ремонтних робіт з 8.00 24.06.2024 до 17.00 15.07.2024...
У зв’язку з аварійно-ремонтними роботами на магістральному трубопроводі мережевої води (заміна...
Сьогодні переможець тендеру на виконання ремонту вуличних доріг картами ТОВ «БерезівкаАгроШлях...