Продовження 17-ої сесії Южноукраїнської міської ради VIII скликання, що розпочалась 26 серпня та перервалась з-за браку кворуму, відбулось 9 вересня. На ній були присутні 27 депутатів, головував міський голова Валерій Онуфрієнко, розглянули 35 питань, переважно про землевідведення та оренду фізичним особам та підприємцям територіальної громади.
На вирішення питання № 21 з порядку денного, що розглядалось першим, очікувала, за словами голови Южноукраїнської ради ветеранів Вячеслава Громенка, ціла 11-тисячна армія пенсіонерів громади. Йдеться про включення приміщення № 40 за адресою: вулиця Дружби Народів, 23 до Переліку другого типу, яке Рада ветеранів бажає взяти в оренду. 21 депутат проголосували “за”, 5 утримались, рішення прийнято.
Знову на розгляд були представлені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам для будівництва індивідуальних гаражів в селі Бузькому. Думки депутатів розділились. Одні вважали, що потрібно погоджувати проекти, інші наполягали на тому, що це незаконно, бо споруди знаходяться у прибережній смузі. Обговорення юридичних моментів завершилось тим, що рішення з цих питань прийняті не були.
Також на другій частині 17-ої сесії була розглянута низка питань про землевідведення в інших населених пунктах громади та укладання договорів оренди. Депутати прийняли рішення в залежності від того, як голосували члени відповідної комісії.
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/9/10/content/9c38d29f9739833eafa48045301f9373.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/9/10/content/b8bd203f86cc946df0be6f17f75d22a9.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/9/10/content/f3540cd14bc8522c95a4fb70a5a45691.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/9/10/content/aab7116f3ba02d31fcfdf9e9b2235ce6.jpeg)
![](http://yu.mk.ua/uploads/files/cloud.php?file=2021/9/10/content/87fe636816d768868e261f2447d059ec.jpeg)