![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
У вівторок, 21 лютого 2017 року в приміщенні Палацу культури «Енергетик» відбулися урочистості з нагоди 30-річчя створення Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил. У заході приймали участь: міський голова Віктор Пароконний, представники відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС», тимчасово виконуючий обов’язки начальника управління соціального захисту населення, охорони здоров’я та праці Южноукраїнської міської ради Олена Філонова, голова ради обласної організації ветеранів України Микола Поротніков, голова та члени Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил, засоби масової інформації, пенсіонери міста
Ветерани висловили особливу подяку міському голові за його безпосередню участь в облаштуванні Меморіального комплексу Захисника Вітчизни, який став знаковим місцем не тільки для них, а й для усіх жителів міста. Також ветерани підтримали ідею подальшого облаштування Меморіального комплексу, як зони відпочинку у т.ч. будівництво фонтану.
Святкування продовжилось урочистостями: зі словами вітання до жителів міста звернувся міський голова Віктор Пароконний. Під час свого виступу він звернув увагу на роботу, яка сьогодні проводиться в місті щодо не підвищення тарифів на комунальні послуги, та залишення багатопрофільної лікарні у нашому місті. Також повідомив, що 22 лютого 2017 року відбудеться конкурс на заміщення посади головного лікаря державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина№2» Міністерства охорони здоров’я України, і буде призначено її керівника. На що присутні відреагували бурхливими оплесками.
З нагоди 30-річчя створення Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил міський голова подарував ксерокс та корзину квітів. Подарунки для ветеранської організації отримав її голова В’ячеслав Громенко.
Грамоти від міського голови отримали 10 ветеранів. Разом з грамотою в цей день їм вручили квіти та цінні подарунки – пледи.
Також грамотами Южноукраїнської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил були нагороджені найбільш активні члени організації.
Віктора Пароконного нагороджено грамотою голови ради Організації ветеранів України за активну громадську позицію, плідну організаторську роботу по розвитку ветеранського руху, вагомий внесок у вирішення правових і життєвих проблем людей похилого віку та з нагоди 30- річчя організації ветеранів України.
В цей святковий вечір прийшли привітати Южноукраїнську міську організацію ветеранів війни, праці та Збройних Сил учні гімназії, діти з центру психологічної реабілітації дітей, хор «Ветеран». Творчі колективі ПК «Енергетик» радували своїми виступами. Свято пройшло у гарному та піднятому настрої.
По закінченні заходів за ініціативою міського голови був виділений транспорт для доставки ветеранів додому.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...