![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/15/news/box3/80f4542888ed116608bf893b092510f6.jpeg)
Афіша заходу в дитячій бібліотеці
Res --> 1
Відкрити для себе Лесю Українку, ближче познайомитися з творчою діяльністю, особистим життям видатної української поетеси читачам міської бібліотеки для дітей пропонує виставка – інсталяція "Видатна українська донька», присвячена 150 річниці від дня народження Лесі Українки.
Література представлена на виставці познайомить відвідувачів з найкращими книгами, присвяченими її життю та творчості. Гортаючи сторінки цих книг, зацікавлений користувач помандрує численними дорогами, що простилалися перед Лесею Українкою в усі кінці світу.
До відзначення Дня Конституції України КЗ «Міська бібліотека для дітей» запросила своїх...
3 червня у КЗ «Міська бібліотека для дітей» пройшов захід до Дня захисту дітей та Дня вш...
18 травня - День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу Цього дня українці вшану...
П’ятнадцятого травня в міській бібліотеці для дітей відбувся захід літературна світлиця «...
9 травня відзначається День Європи. Україна є частинкою Європи. З нагоди цієї дати до дитячої &nb...