![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/7/20/news/box3/16396970c2322778841106737c3247a9.png)
Азартні ігри – це лише розвага
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
Res --> 1
Запрошуємо внутрішньо переміщених осіб зробити БЕЗКОШТОВНУ вакцинацію! Дану процедуру можна зробити у будь-якому віці. Для цього потрібно обрати свого сімейного лікаря, бо тільки на таких умовах в центрах первинної медико-санітарної допомоги можна зробити щеплення.
До національного календаря профілактичних щеплень входять вакцини від десяти інфекційних захворювань: кашлюк, дифтерія, правець, кір, епідпаротит («свинка»), краснуха, туберкульоз, гемофільна інфекція (ХІБ-інфекція), гепатит В та поліомієліт. Це так звані вакцинокеровані інфекції, тобто їх поширення можна зупинити або попередити завдяки щепленням.
Як визначає календар планових профілактичних щеплень у дітей, Щеплення для профілактики дифтерії, правця та кашлюка проводьте у 2, 4, 6 та 18 місяців.
Ревакцинуйте дітей віком шість років проти дифтерії та правця анатоксином дифтерійно-правцевим, потім у 16 років — анатоксином дифтерійно-правцевим зі зменшеним вмістом антигену. Кожні 10 років – подальша ревакцинація.
Щеплюйте для профілактики Hib-інфекції дітей віком 2, 4 та 12 місяців.
Перше щеплення для профілактики кору, епідемічного паротиту та краснухи проводять дітям віком 12 місяців, друге — дітям віком шість років.
Тому не будьте байдужими до свого здоров’я та пройдіть процедуру вакцинації. Кабінет щеплень знаходиться за адресою вул. Паркова 3В, НКП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Южноукраїнськ», приміщення № 210. Графік роботи: з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 18:00.
Е-брошура «Азартні ігри – це лише розвага»...
ГО «Група Активної Реабілітації» з 2008 року працює для того, щоб люди, які отримали ура...
10.07.2024 в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання ком...
11.07.2024 р. відбулася нарада з вирішення питань функцонування пунктів незламності та забезпечення...
“Сильна спека в Україні триває і триватиме”, — попереджають синоптики. Під час...
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради інформує територіальну громаду...
02.07.2024 року у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради, під головуванням заступник...
Які обов’язки роботодавців щодо забезпечення працівників в умовах літньої спеки Зокрема, б...
Через постійні відключення електроенергії розпочалася активна експлуатація електрогенераторів....
Запрошуємо кандидатів взяти участь у конкурсному відборі на інспекторів Служби освітньої безпеки&nbs...