В Южноукраїнській міській лікарні провели цикл тематичного удосконалення лікарів та медичних працівників з клінічної фармакології

В Южноукраїнській міській лікарні на виконання річного плану підвищення кваліфікації медпрацівників закладу науковці Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів Національного фармацевтичного університету - одного з найстаріших і елітних вузів Європи, провели цикл тематичного удосконалення лікарів та медичних працівників з клінічної фармакології (за бюджетною формою навчання).

Тема лекційного курсу «Ефективне та безпечне використання лікарських засобів з позиції персоніфікованої медицини», «Сучасні лікарські засоби: клініко-фармакологічна характеристика та їх раціональне застосування ». Майже шістдесят лікарів та п’ятдесят медсестер мали можливість отримати надсучасні знання від фахівців провідного вітчизняного центру розвитку фармацевтичної освіти та науки в Україні.

Лікар - професія, де вчитися і вдосконалюватися необхідно протягом всього терміну праці. З метою проведення безперервної професійної освіти в Южноукраїнської міської лікарні проведено лікарняну конференцію. На конференції фахівці закладу отримали доказову сучасну інформацію з діагностики, лікування й профілактики захворювань. Тож практикуючі лікарі мають змогу підвищити свою кваліфікацію для досягнення кращих результатів в наданні медичної допомоги мешканцям міста. На конференції заслухано наступні питання.

Голова Лікарсько - консультативної комісії КЗ «ЮМЛ» Зурза О.Ю. доповіла про стан роботи та заходи з поліпшення експертизи тимчасової непрацездатності мешканців міста. Тема надання лікарняних листів пацієнтам є завжди актуальною. Доповідач професійно звернула увагу лікарів на особливості засвідчення стану непрацездатності при різних патологічних станах, особливої важливості збору страхового анамнезу пацієнта.

Надання лікувально – діагностичної та консультативної допомоги населенню міста з питань репродуктивного здоров’я доповіла Берикул І.М. – зав. відділенням «Клініка дружня до молоді» КЗ ЮМЛ. В доповіді за допомогою презентацій Ірина Миколаївна яскраво відобразила багаторічну працю колективу медпрацівників закладу з поліпшення репродуктивного здоров’я населення від дитячого, підліткового до молодого віку.

 

Читайте також

Оголошується конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального закладу «Южноукраїнська міська лікарня»

Департамент соціальних питань та охорони здоров’я Южноукраїнської міської ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Пор...